Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Pech musí na operaci, chybět bude do konce roku

Už se to zase blíží! Všech 16 týmů ve FORTUNA:LIZE se začíná chystat na novou sezonu, která vypukne už tento víkend. Sledujeme ONLINE na iSport.cz všechny novinky.
Zprávy ze dne 30. června 2023
Karviná má posilu ze slovenské nejvyšší soutěže. Vedení klubu dotáhlo předstup dvaadvacetiletého Mateje Franka, jenž ve slezském celku podepsal víceletou smlouvu. Slovenský útočník zaznamenal v dresu Banské Bystrice dvě branky v 27 zápasech.
Plzeň reaguje na zranění Filpa Čiháka a do přípravy přibírá na testy obránce z druholigového Vyškova. Jednadvacetiletý Sampson Dweh z Libérie se dnes zapojil do tréninku a v sobotu zasáhne do přípravného utkání proti Chrudimi.
Plzeň na startu letní přípravy hlásí další zranění, po zápase s Táborskem musel na operaci s vazy v rameni Filip Čihák. Nyní se k němu na marodce přidává další obránce Milan Havel, který si na čtvrtečním tréninku utrhl achillovku a ihned musel podstoupit operaci. „Už jsem po operaci, vše proběhlo v pořádku a chtěl bych poděkovat lékařům. Teď se začnu věnovat poctivě rekonvalescenci, abych byl Viktorce zase co nejdříve k dispozici,“ řekl zkušený obránce. Chybět bude několik měsíců.
Zprávy ze dne 29. června 2023
Obránce Jan Žídek prodloužil s prvoligovým nováčkem Karvinou smlouvu. V klubu naopak skončili dva slovenští hráči Jaroslav Mihalík a Adam Krčík. Opavský odchovanec Žídek posílil Karvinou před rokem a po roce jí pomohl zpět mezi elitu, byť závěr sezony zmeškal kvůli zranění kolena.
Plzeň si domluvila do přípravy na soustředění zajímavé soupeře...
Zprávy ze dne 28. června 2023
Dominantní výkon, ale i nepříjemnost pro Plzeň...
Plzeň si proti Táborsku užívá gólostroj, dvakrát se trefili třeba Jan Kopic či Milan Havel.



Plzeň hraje přípravu s Táborskem, zápas můžete sledovat ONLINE zde >>>
Zprávy ze dne 27. června 2023
Karviná získala Sebastiana Boháče z Baníku.
Zprávy ze dne 24. června 2023
Druhou branku přidal třetí tým posledního ročníku ligy v nastavení. Viktoria porazila Duklu 2:0.
V zápase Plzně se chvíli před koncem prosadil Jhon Mosquera. Viktoria vede nad Duklou 1:0.
Plzeň má rovněž druholigového soupeře. Pražskou Duklu. Branka zatím nepadla.
Zprávy ze dne 23. června 2023
Potvrzeno. Ibrahim Traoré po pěti letech opouští Slavii a přestupuje do Plzně. S Viktorií podepsal roční kontrakt. S 34letým záložníkem z Pobřezí slonoviny se emotivně loučí i slávistický šéf Jaroslav Tvrdík, který však naznačil možnost budoucí spolupráce. „Drahý Ibro, děkujeme za vše! Respektujeme Tvoje přání ješte hrát, ale pevně věříme, že se znovu sejdeme v našem klubu,“ napsal Tvrdík na twitter a přiložil video památného gólu v prodloužení proti Seville.
Zprávy ze dne 21. června 2023
Koloveč - Plzeň 2:14 (1:6)
Branky: 24. a 68. Grajciar z pen. - 54., 70., 74. a 78. Kliment, 5. a 12. Vlkanova, 16. z pen. a 37. Mosquera, 31. Durosinmi, 40. Bucha, 46. Květ, 57. Řezník, 74. Sýkora, 81. Kopic.
Sestava Plzně:
I. poločas: Sváček - Holík, Hejda, Jemelka, Havel - Kalvach, Bucha - Vlkanova, Kronus, Mosquera - Durosinmi.
II. poločas: Sváček - Řezník, Paluska, Čihák, Sýkora - Traoré, Květ - Gaszczyk, Hašek, Kopic - Kliment. Trenér: Koubek.
Zprávy ze dne 20. června 2023
V úterý začala staronová etapa plzeňské Viktorie před startem nové ligové sezony. Už potřetí v klubové historii se stal trenérem Západočechů Miroslav Koubek. V Luční ulici se konal první dopolední trénink, na kterém nechyběla posila ze Slavie Ibrahim Traoré ani navrátilci z hostování. Více čtěte ZDE>>>.




