14. dubna 2012 • 14:49

Fotbalisté Bohemians Praha deklasovali Třinec, na Ústí ztrácí bod

Bohemians Praha ztrácí na Ústí již jen bod (archivní foto)
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka

Fotbalisté Bohemians Praha zvítězili v 23. kole druhé ligy v Třinci vysoko 4:0, když se o góly podělili obránce Drsek a útočník Škoda. Pražané si tak v tabulce upevnili druhé místo a ztrátu na vedoucí Ústí nad Labem stáhli na jediný bod. Třinec naopak dělí od sestupové 15. pozice jen skóre.

O vítězství rozhodli hosté v polovině úvodního poločasu, kdy po chybách třineckých obránců dali během jediné minuty dva laciné góly. Obdržené branky domácí mužstvo ještě víc rozhodily, hráči si kloudně nepřihráli a branku Bohemians ohrozili jednou, ale střela Marošiho ve 40. minutě zkušeného gólmana Wintera nepřekvapila.

Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Hosté měli dál převahu, kontrolovali hru a dalšími dvěma góly pojistili vysoké vítězství. Škoda se v 55. minutě prosadil po Šislerově centru, čtvrt hodiny nato skóroval po sólové akci Drsek

23. kolo druhé fotbalové ligy:

Třinec - Bohemians Praha 0:4 (0:2)
Branky: 22. a 69. Drsek, 23. a 55. Škoda. Rozhodčí: Jílek - Urban, Peřina.
ŽK: Lisický, Byrtus, Eismann (všichni Třinec). Diváci: 621.

Třinec: Lipčák - Lisický, Kuděla, Rehák, Byrtus - Súkenník, Maroši (80. Surynek), Matoušek, Eismann (60. Ceplák) - Hanus, Nekuda (74. Gavlák). Trenér: Grussmann.

Bohemians Praha: Winter - Flachbart, Penc, Drsek, Grznár - Dorotík (56. Hodas), Šisler, Fenyk, Janda - Škoda (84. Klán), Očovan (80. Subič).
Trenér: Jindráček.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Opava 23 14 6 3 57:28 48
2.  Příbram 22 14 3 5 43:22 45
3.  Pardubice 23 12 3 8 30:17 39
4.  Hr. Králové 23 10 7 6 35:26 37
5.  Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6.  Č. Buděj. 23 9 8 6 34:22 35
7.  Znojmo 23 9 6 8 28:34 33
8.  Vlašim 22 8 5 9 34:36 29