Fotbalisté Bohemians Praha deklasovali Třinec, na Ústí ztrácí bod

Bohemians Praha ztrácí na Ústí již jen bod (archivní foto)
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem

Fotbalisté Bohemians Praha zvítězili v 23. kole druhé ligy v Třinci vysoko 4:0, když se o góly podělili obránce Drsek a útočník Škoda. Pražané si tak v tabulce upevnili druhé místo a ztrátu na vedoucí Ústí nad Labem stáhli na jediný bod. Třinec naopak dělí od sestupové 15. pozice jen skóre.

O vítězství rozhodli hosté v polovině úvodního poločasu, kdy po chybách třineckých obránců dali během jediné minuty dva laciné góly. Obdržené branky domácí mužstvo ještě víc rozhodily, hráči si kloudně nepřihráli a branku Bohemians ohrozili jednou, ale střela Marošiho ve 40. minutě zkušeného gólmana Wintera nepřekvapila.

Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Hosté měli dál převahu, kontrolovali hru a dalšími dvěma góly pojistili vysoké vítězství. Škoda se v 55. minutě prosadil po Šislerově centru, čtvrt hodiny nato skóroval po sólové akci Drsek

23. kolo druhé fotbalové ligy:

Třinec - Bohemians Praha 0:4 (0:2)
Branky: 22. a 69. Drsek, 23. a 55. Škoda. Rozhodčí: Jílek - Urban, Peřina.
ŽK: Lisický, Byrtus, Eismann (všichni Třinec). Diváci: 621.

Třinec: Lipčák - Lisický, Kuděla, Rehák, Byrtus - Súkenník, Maroši (80. Surynek), Matoušek, Eismann (60. Ceplák) - Hanus, Nekuda (74. Gavlák). Trenér: Grussmann.

Bohemians Praha: Winter - Flachbart, Penc, Drsek, Grznár - Dorotík (56. Hodas), Šisler, Fenyk, Janda - Škoda (84. Klán), Očovan (80. Subič).
Trenér: Jindráček.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.