17. dubna 2018 • 19:37

Znojmo v deseti dohnalo ztrátu ve Frýdku-Místku, Vlašim remizovala

Václav Mozol v dresu Frýdku-Místku
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout

Fotbalisté Znojma v dohrávce 18. kola FNL vybojovali remízu 2:2 na hřišti Frýdku-Místku, přestože od 38. minuty hráli bez vyloučeného Muamera Avdiče. Oba góly přitom dali v oslabení. V druhé úterní dohrávce Varnsdorf doma remizoval bez branek s Vlašimí.

Frýdek-Místek měl utkání skvěle rozehrané. Nejprve se po přímém kopu rozehraném na krátko prosadil střelou z 25 metrů Willwéber a následně proměnil pokutový kop Mozol. Za penaltový faul na Varadiho dostal Avdič druhou žlutou kartu a musel ze hřiště.

Přesilovka ale domácím vůbec nevyšla. Krátce po změně stran se z přímého kopu trefil Štrombach a dvě minuty nato srovnal Vašíček. Domácí se snažili získat vedení zpět, ale když už v nastavení dostal Varadi míč do branky, sudí gól neuznali.

Ve Varnsdorfu se fanoušci gólu nedočkali. Domácí nevyužili šance po střelách Dordiče a Klobásy, na druhé straně neuspěl z dálky Kadlec. Varnsdorf na začátku druhé půle přišel o gólmana Samoela, který se zranil v souboji s Hadaščokem. Jeho náhradník Porcal čisté konto bez větších potíží udržel, v největší šanci hostů mířil Fotr vedle.

18. kolo druhé fotbalové ligy:

Frýdek-Místek - Znojmo 2:2 (2:0)

Branky: 33. Willwéber, 39. Mozol z pen. - 52. Štrombach, 54. Vašíček. Rozhodčí: Machálek - Vodrážka, Novák. ŽK: Fukala, Biolek, Varadi, Hruška - Avdič, Čereda. ČK: 38. Avdič. Diváci: 511.

Varnsdorf - Vlašim 0:0

Rozhodčí: Mikyska - Polák, Vitner. ŽK: Rudnytskyy, Dordič, Chlumecký - Hadaščok, Fotr. Diváci: 680.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

1.  Opava 23 14 6 3 57:28 48
2.  Příbram 22 14 3 5 43:22 45
3.  Hr. Králové 24 11 7 6 39:27 40
4.  Pardubice 23 12 3 8 30:17 39
5.  Třinec 23 9 9 5 29:25 36
6.  Č. Buděj. 23 9 8 6 34:22 35
7.  Znojmo 23 9 6 8 28:34 33
8.  Vlašim 22 8 5 9 34:36 29