17. dubna 2018 • 19:37

Znojmo v deseti dohnalo ztrátu ve Frýdku-Místku, Vlašim remizovala

Václav Mozol v dresu Frýdku-Místku
Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1! Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1!
Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show

Fotbalisté Znojma v dohrávce 18. kola FNL vybojovali remízu 2:2 na hřišti Frýdku-Místku, přestože od 38. minuty hráli bez vyloučeného Muamera Avdiče. Oba góly přitom dali v oslabení. V druhé úterní dohrávce Varnsdorf doma remizoval bez branek s Vlašimí.

Frýdek-Místek měl utkání skvěle rozehrané. Nejprve se po přímém kopu rozehraném na krátko prosadil střelou z 25 metrů Willwéber a následně proměnil pokutový kop Mozol. Za penaltový faul na Varadiho dostal Avdič druhou žlutou kartu a musel ze hřiště.

Přesilovka ale domácím vůbec nevyšla. Krátce po změně stran se z přímého kopu trefil Štrombach a dvě minuty nato srovnal Vašíček. Domácí se snažili získat vedení zpět, ale když už v nastavení dostal Varadi míč do branky, sudí gól neuznali.

Ve Varnsdorfu se fanoušci gólu nedočkali. Domácí nevyužili šance po střelách Dordiče a Klobásy, na druhé straně neuspěl z dálky Kadlec. Varnsdorf na začátku druhé půle přišel o gólmana Samoela, který se zranil v souboji s Hadaščokem. Jeho náhradník Porcal čisté konto bez větších potíží udržel, v největší šanci hostů mířil Fotr vedle.

18. kolo druhé fotbalové ligy:

Frýdek-Místek - Znojmo 2:2 (2:0)

Branky: 33. Willwéber, 39. Mozol z pen. - 52. Štrombach, 54. Vašíček. Rozhodčí: Machálek - Vodrážka, Novák. ŽK: Fukala, Biolek, Varadi, Hruška - Avdič, Čereda. ČK: 38. Avdič. Diváci: 511.

Varnsdorf - Vlašim 0:0

Rozhodčí: Mikyska - Polák, Vitner. ŽK: Rudnytskyy, Dordič, Chlumecký - Hadaščok, Fotr. Diváci: 680.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)

1.  Č. Buděj. 8 6 0 2 15:7 18
2.  Jihlava 9 5 2 2 16:8 17
3.  Hr. Králové 8 5 2 1 10:4 17
4.  Ústí 9 5 1 3 14:13 16
5.  Prostějov 8 4 3 1 9:6 15
6.  Varnsdorf 8 4 3 1 5:3 15
7.  Pardubice 8 4 2 2 15:9 14
8.  Vítkovice 9 4 2 3 14:14 14