Hradecký Vlkanova hattrickem sestřelil Jihlavu. Neporažené Pardubice dál vedou | iSport.cz
30. srpna 2019 • 20:23

Hradecký Vlkanova hattrickem sestřelil Jihlavu. Neporažené Pardubice dál vedou

Pardubický kapitán Jan Jeřábek proměňuje penaltu proti Vítkovicím
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Nebudou chybět tradiční rubriky ani pořad Se Simonou
SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli SESTŘIH: Atlético - Juventus 2:2. Vyrovnání na poslední chvíli

Fotbalisté Pardubic v 7. kole druhé ligy zvítězili ve Vítkovicích 3:1 a upevnili si vedení v tabulce. V sezoně neporažení Východočeši mají čtyřbodový náskok před druhou Jihlavou, která podlehla 2:4 v Hradci Králové. Ten především díky hattricku Adama Vlkanovy poskočil na třetí místo.

Pardubice poslal do vedení v šesté minutě Solil. Další přesnou střelou sice vyrovnal Zorvan, ale mezi 26. a 28. minutou hosté odskočili na dvoubrankový rozdíl. Nejprve proměnil penaltu Jeřábek a pak na 3:1 zvýšil Čelůstka. Po změně stran už se skóre nezměnilo, Vítkovice popáté v ročníku prohrály a jsou o skóre předposlední.

Jihlava začala v Hradci lépe a v sedmé minutě vstřelil první gól Klobása. Za dalších sedm minut Vlkanova vyrovnal z penalty a v 66. minutě otočil skóre Prekop. Na další branku Vlkanovy v závěru rychle zareagoval střídající Koubek a snížil na 2:3, ale hradecký záložník v 88. minutě dovršil hattrick a definitivně rozhodl. K třetí domácí výhře "Votroků" za sebou přispěl i brankář Ottmar několika výbornými zákroky.