Jihlava nezvládla ani druhý duel nové sezony. V Ústí prohrála 0:2

Autor: ČTK, apr
0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Fotbalisté Jihlavy prohráli i druhý zápas druholigové sezony. Po domácí porážce 3:4 s Hradcem Králové podlehla Vysočina v předehrávce 3. kola na hřišti Ústí nad Labem 0:2.

O výhře Severočechů rozhodl ve 33. minutě Jiří Miskovič, který se parádně trefil z přímého kopu pod břevno. Pojistku přidal ve čtvrté minutě nastavení druhé půle Daniel Chodora. Svěřenci trenéra Jiřího Jarošíka si po úvodní bezbrankové remíze s Varnsdorfem a prohře 2:5 ve Vlašimi připsali první vítězství v druholigovém ročníku.

3. kolo druhé fotbalové ligy:

Ústí nad Labem - Jihlava 2:0 (1:0)
Branky: 33. Miskovič, 90.+4 Chodora. Rozhodčí: Hrubeš - Vlček, Klupák. ŽK: Miskovič - Brak, Tureček. Diváci: 688.

1. Hr. Králové 26 17 7 2 51:22 58
2. Líšeň 26 13 11 2 43:24 50
3. Prostějov 26 12 7 7 40:35 43
4. Žižkov 26 13 3 10 42:38 42
5. Ústí 26 12 5 9 24:29 41
6. Vlašim 26 10 7 9 38:33 37
7. Jihlava 26 9 8 9 44:44 35
8. Dukla 26 9 7 10 36:30 34