FORTUNA národní liga | Jihlava nezvládla ani druhý duel nové sezony. V Ústí prohrála 0:2 | iSport.cz
10. září 2020 • 20:27

Jihlava nezvládla ani druhý duel nové sezony. V Ústí prohrála 0:2

Autor: ČTK, apr
0
RUDEJ FANDA: Výhra Sparty? Napětí si nechte, rozhodl haluzák. Poznar nejlíp stíní
iSport podcast: Obešla by se Slavia bez LM? Svolí k přestupu Masopusta?

Fotbalisté Jihlavy prohráli i druhý zápas druholigové sezony. Po domácí porážce 3:4 s Hradcem Králové podlehla Vysočina v předehrávce 3. kola na hřišti Ústí nad Labem 0:2.

O výhře Severočechů rozhodl ve 33. minutě Jiří Miskovič, který se parádně trefil z přímého kopu pod břevno. Pojistku přidal ve čtvrté minutě nastavení druhé půle Daniel Chodora. Svěřenci trenéra Jiřího Jarošíka si po úvodní bezbrankové remíze s Varnsdorfem a prohře 2:5 ve Vlašimi připsali první vítězství v druholigovém ročníku.

3. kolo druhé fotbalové ligy:

Ústí nad Labem - Jihlava 2:0 (1:0)
Branky: 33. Miskovič, 90.+4 Chodora. Rozhodčí: Hrubeš - Vlček, Klupák. ŽK: Miskovič - Brak, Tureček. Diváci: 688.

1. Hr. Králové 4 4 0 0 8:3 12
2. Žižkov 4 3 0 1 8:3 9
3. Líšeň 4 2 2 0 9:5 8
4. Dukla 4 2 1 1 6:2 7
5. Ústí 4 2 1 1 6:5 7
6. Varnsdorf 4 1 3 0 3:2 6
7. Blansko 4 1 2 1 4:6 5
8. Vlašim 2 1 0 1 5:3 3