Autor: spo, ČTK
0
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

Fotbalisté Třince porazili v utkání 27. kola druhé ligy hosty z Mostu výazně 4:0, když o vítězi bylo rozhodnuto už po prvním poločase. Severomoravané tak v tabulce poskočili na sedmé místo o bod před Sokolov.

Svou sérii bez porážky tak rozšířili o osmý zápas. Domácí tým si už v úvodní desetiminutovce vybudoval dvoubrankový náskok po trefách Hanuse a Cepláka, a když v 39. minutě zvýšil Szmek, bylo prakticky rozhodnuto.

Mostečtí hráči dnes v Třinci nedokázali zvednout hlavy ani v druhém poločase. Před soupeřovo pokutové území se dostávali pouze nakopávanými míči, s kterými však domácí obrana neměla problémy.

Definitivní podobu dal třinecké výhře v 69. minutě Doubek po sólu z poloviny hřiště. Díky dalšímu vítězství se Třinec v tabulce posunul na sedmé místo.

27. KOLO:

Třinec - Most 4:0 (3:0)
Branky: 8. Hanus, 9. Ceplák, 39. Szmek, 69. Doubek. Rozhodčí: Adámek - Kubáň, Marek. ŽK: Diego, Frnoch (oba Most). Diváci: 1022.
Třinec: Lipčák - Lisický, Chlebek, Kuděla, Zbončák - Joukl, Hanus (67. Cabák), Hupka, Ceplák - Szmek (77. Přecechtěl), Doubek (77. Veselý). Trenér: Cviertna.
Most: Šavol - Knakal, Jedinák, Toney (18. Loos), Fleišman - Sigmund (54. Frnoch), Boutasgount (46. Štumpf), Schut, Diego - Franěk, Onyango. Trenér: Žák.