3. října 2018 • 20:50

Hašek rozsekl zápas s Budějovicemi. Bohemians míří do osmifinále poháru

Mareš hrál za Zenit, favorizuje ale Slavii. Co dělal s Kohákem mezi fightery? Mareš hrál za Zenit, favorizuje ale Slavii. Co dělal s Kohákem mezi fightery?
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 ve 3. kole MOL Cupu zvítězili 1:0 nad druholigovými Českými Budějovicemi a postoupili do osmifinále domácí pohárové soutěže. Gólem se o to zasloužil Martin Hašek mladší.

Jeho otec a trenér Martin Hašek starší neudělal v sestavě příliš změn oproti lize, jen postavil gólmana Fryštáka a uzdraveného Švece. Jeho svěřenci se v lize poslední dobou trápili střelecky a 281 minut nedali gól a i proti Českým Budějovicím dlouho hledali recept na obranu.

V 50. minutě ale defenziva hostů povolila. Do odraženého míče se šajtlí opřel Hašek a přesnou trefou oslavil 23. narozeniny. Jihočeši ještě mohli srovnat, ale Novák hlavičkoval nad a Bohemians už postup uhájili.

3. kolo fotbalového poháru MOL Cupu:
Bohemians Praha 1905 - České Budějovice 1:0 (0:0)
Branka: 50. M. Hašek ml. Rozhodčí: Jílek - Kotalík, Petřík. Sestava Bohemians: Fryšták - Dostál, Krch, Bederka, Schumacher - Švec, M. Hašek ml. - Záviška, Mašek (63. Hilál), Vodháněl (46. Reiter) - Nečas (82. Osmančík). Trenér: M. Hašek st.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)