Rivalita z anglické ligy žije i v jiné soutěži. Při čtvrtečním prohře fotbalistů norského Tromsö 0:3 na stadionu Tottenhamu zaujala jedna z hostujících fanynek. Během zápasu Evropské ligy si na sebe oblékla dres Arsenalu, který je tradičním rivalem Spurs. Skutečně půvabná provokace zaujala diváky i novináře.
Fanoušci Tottenhamu se nad jejím gestem mohli pousmát. I po odchodu Garetha Balea se jejich oblíbenému týmu velmi daří a první zápas v nové sezoně na evropské scéně to znovu jen potvrdil.
Rozhodující dvougólový náskok si domácí vytvořili už během úvodní půlhodiny, potvrzující trefu přidali v závěru. Hosté i s českým útočníkem Zdeňkem Ondráškem v sestavě nenašli protizbraň.
„Prodali jsme Elvise, ale podepsali jsme Beatles,“ komentoval úspěšné letní posílení v kombinaci s prodejem Balea do Realu Madrid bývalý brankář Tottenhamu Erik Thorsvedt. Do nové sezony v anglické lize vstoupil Tottenham také solidně – po čtyřech kolech se nachází na třetím místě.
„Velmi dobrý výkon s hodně šancemi,“ chválil svůj tým trenér Tottenhamu Andre Villas-Boas. I fanynka Tromsö musela nakonec zatleskat.