2. listopadu 2022 • 16:45

Experti mají jasno. Slavia hraje o všechno, doma chce vyhrát

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Derby? Bez penalty na Haraslína, Tanko ve Zlíně na hraně, říká KR
SESTŘIH: Sparta - Slavia 0:0. Opatrné derby a vyloučený Preciado
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zůstane český fotbal na jaře bez evropských pohárů. Odpověď dá čtvteční večer, kdy se Slavia doma utká s tureckým Sivassporem v posledním utkání základní skupiny Konferenční ligy.  Pražané nemají postup ve svých rukou, pokud v souběžně hraném zápase vyhraje doma Kluž nad kosovským Ballkani, budou mít Pražané smůlu. Přesto však budou hrát podle sázkových expertů Chance na vítězství. „Bookmakeři Chance i většina sázkařů věří, že Slavia půjde do zápasu naplno. Svědčí o tom 99% náběry s kurzem 1,37:1 na výhru domácích, a to minimálně o jeden gól. Na tuto příležitost se sází v kurzu 1,56:1. Turecký celek má postup jistý, takže jejich výkony nemusí být stoprocentní. Vítězství Sivassporu je na kurzu 8,35:1,“ uvádí mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Slovácko už naději na postup ztratilo. S Evropou se rozloučí zápasem s Partizanem Bělehrad, který je favoritem utkání (1,69:1). Šance Slovácka na výhru bookmakeři odhadují kurzem 4,76:1 a jen o něco nižší hodnotu má remíza (3,86:1), kterou skončil první vzájemný zápas obou týmů. Tentokrát hraje Partizan doma, kvůli disciplinárnímu trestu ovšem bez podpory fanoušků. 

„Stejně většina tipérů předpokládá, že srbský tým zvítězí minimálně o gól. Pro Slovácko je rozhodnuto, určitě se ale bude chtít rozloučit důstojně. Často se objevuje sázka v kurzu 1,34:1 na to, že uvidíme minimálně dva góly,“ doplnila Markéta Světlíková. 

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * AC Milán - Slavia v TV * Sparta - Liverpool v TV

Skupina H
Články odjinud


Články odjinud