11. září 2008 • 13:29

Svěrkoš v Teplicích nastoupí

Autor:
Reklama
Václav Svěrkoš
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Václav Svěrkoš, který musel kvůli zranění podkolenní šlachy předčasně opustit reprezentační sraz před kvalifikačním utkáním v Severním Irsku, by měl stihnout nedělní ligový zápas Ostravy v Teplicích.Nejlepší kanonýr loňské sezony a jeden ze tří lídrů letošní tabulky střelců ukončil rekonvalescenční režim a trénuje naplno.

"Věřím, že bude nachystaný. Pokud se to neděle nějak nezhorší, tak nastoupí. Časem se snad dá úplně dohromady," řekl dnes novinářům ostravský trenér Karel Večeřa.

Svěrkoš si koleno pochroumal v posledním utkání se Slavií, když se těsně před prvním gólem, který vypracoval pro Mičolu, dostal na zemi do kolize s obráncem soupeře.

Utkání se sebezapřením dohrál a odcestoval na reprezentační sraz do Štiřína. Stav podkolenních šlach mu však nedovolil trénovat na sto procent a lékaři národního týmu ho poslali na doléčení do klubu.

"Mrzí mě, že jsem reprezentaci nemohl nijak pomoct, ale do zápasu bych se nestihl dát do pořádku. Léčba zatím probíhá dobře, začal jsem trénovat naplno a v Teplicích chci hrát," řekl ČTK Svěrkoš.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze