Svěrkoš v Teplicích nastoupí | iSport.cz
11. září 2008 • 13:29

Svěrkoš v Teplicích nastoupí

Autor:
Reklama
Václav Svěrkoš
TOP VIDEA
Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat Po třech porážkách Kometa zabrala: Vzali jsme si boty a šli do práce, popsal Erat
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Václav Svěrkoš, který musel kvůli zranění podkolenní šlachy předčasně opustit reprezentační sraz před kvalifikačním utkáním v Severním Irsku, by měl stihnout nedělní ligový zápas Ostravy v Teplicích.Nejlepší kanonýr loňské sezony a jeden ze tří lídrů letošní tabulky střelců ukončil rekonvalescenční režim a trénuje naplno.

"Věřím, že bude nachystaný. Pokud se to neděle nějak nezhorší, tak nastoupí. Časem se snad dá úplně dohromady," řekl dnes novinářům ostravský trenér Karel Večeřa.

Svěrkoš si koleno pochroumal v posledním utkání se Slavií, když se těsně před prvním gólem, který vypracoval pro Mičolu, dostal na zemi do kolize s obráncem soupeře.

Utkání se sebezapřením dohrál a odcestoval na reprezentační sraz do Štiřína. Stav podkolenních šlach mu však nedovolil trénovat na sto procent a lékaři národního týmu ho poslali na doléčení do klubu.

"Mrzí mě, že jsem reprezentaci nemohl nijak pomoct, ale do zápasu bych se nestihl dát do pořádku. Léčba zatím probíhá dobře, začal jsem trénovat naplno a v Teplicích chci hrát," řekl ČTK Svěrkoš.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud