24. listopadu 2009 • 13:30

Marek Jarolím vzkazuje Slavii: Vyhoďte trenéra

Autor:
Reklama
Zklamaný Marek Jarolím z Jablonce.
TOP VIDEA
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
FAKTA MS: Messi a Argentina na pokraji vyřazení, Peru končí FAKTA MS: Messi a Argentina na pokraji vyřazení, Peru končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Jablonce Marek Jarolím se poprvé trochu odvázal a otevřeně mluvil o svém nedávném odchodu ze Slavie. Stalo se při online rozhovoru se čtenáři na serveru tn.cz.Svého strýce Karla Jarolíma, trenéra Slavie, nešetřil. Myslíš, že má strýc dost rozumu, aby ze Slavie odešel sám? zněl jeden z dotazů.

„Myslím, že takovou sebereflexi nemá.“ Stejně jako Ladislav Vízek je přesvědčen, že Karel Jarolím urychlil Šmicrovo rozhodnutí ukončit kariéru – nakonec i on ve Slavii skončil kvůli trenérovi.

Karel JarolímKarel Jarolím


„Odešel jsem kvůli nedobrému vztahu s ním. Problémy s ním má více hráčů. Dostal tým do takového stavu, že nejsou schopni vyhrávat.“

I Markovi vrtá hlavou, co se stalo, protože jeho strýc získal se Slavií dva tituly a jeho tým dlouho hrál výborně.

„Ta největší změna nastala teď v létě. Dva roky se něco budovalo a pak se to během chvilky zbouralo. Nechápu to,“ řekl a měl na mysli především vyhazov kapitána Brabce.

Za vše mluví jeho reakce na dotaz, zda se Slavia po zimní pauze zlepší: „Nevím. Jestli změní trenéra, tak je to možný.“ Vyjádření Karla Jarolíma se získat nepodařilo, včera nebral mobil.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze