Prémie díky Brücknerovi. Olomouc nastartoval povedený signál | iSport.cz
7. dubna 2012 • 10:21

Prémie díky Brücknerovi. Olomouc nastartoval povedený signál

Autor: neu
Vstoupit do diskuse
0
Olomouc upaluje za záchranou, výhrou v Boleslavi se k ní výrazně přiblížila
TOP VIDEA
iSport podcast: Byla penalta proti Slavii zářez, nebo sudí neměli jinou možnost?
Palát chce pohár přivézt do Čech. Jak prožíval bublinu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Made in Karel Brückner. Duch legendárního kouče ožil v pátek v Mladé Boleslavi. Parádní signál, po němž olomoucký Pospíšil srovnal na 2:2, byl jako z dílny „standardkového mága“. A hosté se nakonec radovali i z vítězství.„Vymysleli to asistenti Mucha s Kotůlkem,“ řekl po utkání trenér Hanáků Petr Uličný. Není jistě náhoda, že Kotůlek i Mucha jsou bývalými svěřenci Brücknera…

Možná i díky inspiraci od vyhlášeného stratéga se můžou těšit na finanční prémii od svého nadřízeného.

„Když na tom pracovali, tak jsem jim říkal, že jim dám nějaké peníze, když ta standardka vyjde jednou z deseti případů. Po zápase mi to hned připomínali, musel jsem je krotit, ale něco jim asi dám,“ smál se Uličný

Standardky, to byla vždy parádní disciplína Sigmy a české reprezentace. Byl v tom nedostižný.

Vymýšlel neustále nové a nové signály, hráče donutil vypilovat je k dokonalosti. Posléze z toho jeho týmy nesčetněkrát profitovaly.

Jak vypadal ten páteční v podání Sigmy?

Vojtěch Schumeister zahrával trestný kop z pravé strany, zhruba deset metrů před pokutovým územím. Zatímco chumel Hanáků strhl bránící boleslavské hráče s sebou na první tyč, Schulmeister poslal přesný pas na zadní tyč, kam si sběhl z vápna Martin Pospíšil. Po zpracování prostřelil Millera.

„Trénujeme to od začátku sezony, nacvičené. Už jsme to hráli neúspěšně dvakrát, napotřetí už to vyšlo,“ radoval se Pospíšil.

Olomouc upaluje za záchranou, výhrou v Boleslavi se k ní výrazně přiblížila. „Ve hře je ještě osmnáct bodů, což je hodně. My jsme si teď polepšili, ale musíme být pořád pokorní. Když zvládneme další dva domácí zápasy s Příbramí a Bohemians, přiblížíme se k záchraně,“ uvedl Uličný.

Sigma porazila Středočechy po téměř pěti letech. „Jestlipak víte, kdo ji tehdy trénoval? Nějaký Uličný,“ zubil se na tiskové konferenci kouč Hanáků.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud