Karel Häring
24. července 2012 • 15:23

Plzeňský Zeman má nohu v sádře. Chybět bude víc než měsíc

Reklama
Martin Zeman se zranil, chybět bude víc než měsíc.
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nešťastně začalo angažmá Martina Zemana v plzeňské Viktorii. Levonohý záložník bude minimálně měsíc mimo hru kvůli zranění, které utrpěl v závěru prvního duelu 2. předkola Evropské ligy na hřišti Metalurgu Rustavi.Podle informací iSport.cz má Zeman nalomenou kůstku v oblasti nártu, proto dostal sádru. Smutnou ironií je, že zranění utrpěl v poslední minutě duelu na hřišti Metalurgu Rustavi, který Plzeň vyhrála 3:1, když byl u čáry ostře faulován.

Přestože ještě absolvoval pozápasový trénink, kvůli přetrvávající bolesti podstoupil v úterý vyšetření, které odhalilo zranění.

„Martin má v současné chvíli nohu v sádře. V tomto stavu setrvá zhruba tři týdny, další doba rehabilitace bude závislá na výsledcích vyšetření a doporučení lékařů. Věříme, že se dá dohromady v co možná nejkratším čase. I přes tuto komplikaci má hráč velkou chuť dále pracovat, s týmem klubových fyzioterapeutů si již domlouval možnosti posilování a dalších doplňujících aktivit pro co možná nejrychlejší návrat k fotbalu,“ uvedl mluvčí klubu Pavel Pillár.

Zeman přišel do Plzně na hostování ze Sparty, ve Štruncových sadech chtěl oživit svou kariéru. Na to si bude muset minimálně měsíc počkat.

Svůj debut za Viktorii si odbyl právě v Gruzii, když na poslední půlhodinu vystřídal Malajkana.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze