Válka se Slavií, Fenin uvažuje i o arbitráži. Jde po penězích, říká Kisel | iSport.cz
1. února 2014 • 04:40

Válka se Slavií, Fenin uvažuje i o arbitráži. Jde po penězích, říká Kisel

TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa - Mountfield HK 3:2. Brno je prvním semifinalistou, Zaťovič se blýskl hattrickem SESTŘIH: Kometa - Mountfield HK 3:2. Brno je prvním semifinalistou, Zaťovič se blýskl hattrickem
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
VŠECHNA VIDEA ZDE

Válka Martina Fenina se Slavií pokračuje. Problémový hráč údajně zvažuje, že dá klub k arbitráži, pokud mu nezaplatí vysoké odstupné. „Jde jen po penězích,“ tvrdí sportovní ředitel Karol Kisel. Slavia chce Feninovi smlouvu ukončit jednostranně a nyní čeká na vyjádření právníků.Jejich cesty se měly rozejít už před několika týdny, jenže „rozvod“ Martina Fenina se Slavií se komplikuje. „Bylo jasné, že se to potáhne, jde po penězích. Mohl začít nový život, ale vybral si boj,“ krčí rameny sportovní ředitel Slavie Karol Kisel.

Pražský klub údajně Feninovi nabízel milion korun, šestadvacetiletý útočník však na ukončení smlouvy, která má vypršet příští rok v létě, nepřistoupil. Podle zákulisních informací žádal zároveň smlouvu doplatit, což by Slavii mohlo vyjít na více než 3,5 milionu.

To ale zase odmítli „sešívaní“ a hráče přeřadili do juniorky. Fenin, který včera na žádost o rozhovor nereagoval, si tak podle všeho stále pohrává s myšlenkou hnát Slavii k arbitráži. Důvodem má být i to, že mu klub znemožnil pravidelně hrát.

V Edenu o tom ale nikdo oficiálně neví a podnět zatím nepodal Fenin ani na FAČR. Zřejmě jde o krajní variantu, kterou nosí bývalý reprezentant v hlavě.

Více o možné arbitráži a válce Fenina se Slavií čtěte v sobotním Sportu!

Ředitel Slavie Šeterle: Chceme Feninovi ukončit smlouvu
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud