ANKETA: Komu budou fandit Češi? Vyberte svůj oblíbený tým na MS | iSport.cz
5. června 2014 • 04:57

ANKETA: Komu budou fandit Češi? Vyberte svůj oblíbený tým na MS

Autor: pta
Vstoupit do diskuse
0
Čeští fanoušci si musí vybrat, komu budou držet palce na MS v Brazílii, když jejich tým na turnaji chybí
TOP VIDEA
TOP góly 26. kola: Jánošovo dělo nebo Hložkova šibenice
Karviná - Sparta: Dočkalův první gól po návratu na Letnou! Zvyšuje na 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fanoušci mají poslední týden na rozmyšlenou. Komu budou fandit na mistrovství světa, když jejich tým neprošel kvalifikací? Server iSport.cz vám dává na výběr nejen z okruhu největších favoritů a také nabízí zdůvodnění, proč by si jednotlivé týmy mohly získat české sympatie. Koho si vyberete vy?Brazílie

Kdo by neměl rád vítězství… V případě kanárků byste si jich měli užít nejvíc. Domácí tým je největším favoritem celého turnaje. Navíc v rytmu samby se bude určitě snažit hrát svižný fotbal.

Argentina

I další jihoamerická velmoc má mezi českými fanoušky řadu příznivců. A to nejen kvůli tomu, že modrobílý dres nosil Diego Maradona. Dnes mohou obdivovat hlavně Lionela Messiho , který touží po úspěchu také na reprezentačním poli.

Anglie

Tradiční velmoc, která rozšířila popularitu fotbalu po světě. Na velkých turnajích zůstává tradičně pod vrcholem. Podaří se Rooneymu a spol. zlomit prokletí letos?

Španělsko

Obhájci titulu chtějí prodloužit svoji dynastii a přidat další zlato v řadě k tomu čtyři roky starému z Jižní Afriky a dvěma triumfům z evropských šampionátů.

Nizozemsko

Soupeř českých fotbalistů v kvalifikaci o EURO 2016. Už jen kvůli tomu se Oranjes vyplatí bedlivěji sledovat. Není vyloučeno, že se na podzim v Praze představí i s některou z medailí ze světového šampionátu.

Itálie

Další mužstvo, které na velkých turnajích umí. Kdyby Italové šampionát ovládli, mohli by se Češi chlubit, že s nimi v kvalifikaci doma neprohráli.

Bosna a Hercegovina

Nováček na šampionátu, který nemusí být jen do počtu. Jeho jasným lídrem je kanonýr Edin Džeko , který i řadu let po odchodu z Teplic umí mluvit česky.

Pobřeží slonoviny

Možná poslední šance pro generaci Drogby a spol. dojít na šampionátu dále. V předchozích dvou případech vypadl ambiciózní africký zástupce vždy už v nabité skupině.

Belgie

Suverén evropské části kvalifikace. Belgické naděje mohou mířit skutečně vysoko. S hráči kalibru Hazarda, Januzaje, Kompanyho, či Courtoise se tomu nelze divit.

Honduras

Tip pro všechny, kteří mají v oblibě outsidery. Honduras by měl být podle kurzů bookmakerů tím úplně největším.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud