14. července 2014 • 10:45

Tohle není normální… Messi při finále (opět) zvracel na hřišti!

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zimák awards! Poražený (i vítěz) sezony je Dědek. Jak vypadalo zákulisí cesty ke zlatu?
Kinský? Fakt rána. Největší zklamání Ševčík, co Chaloupek ve Slavii?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Argentiny Lionel Messi předvedl ve finále mistrovství světa proti Německu opět nevýrazný výkon. Chvílemi se na hřišti spíše ploužil, stejně jako v předcházejících zápasech. Jedním z důvodů ovšem mohly být zdravotní problémy. Už před zápasem Messiho otec přiznal, že jeho syn naprosto vyčerpaný. Sám hvězdný kapitán pak na hřišti dokonce zvracel. Nepříjemné je, že to nebylo v sezoně poprvé.Lionel Messi měl být duší svého týmu. Pohled na kapitána ovšem argentinské fanoušky nemohl potěšit. Zatímco v základní skupině střílel důležité góly, ve vyřazovacích bojích mlčel. Přitom vítězství s rodnou zemí pro něj bylo obrovskou motivací.

Hvězda týmu ale podle všeho nebyla v nejlepší kondici. „Cítí se, jako by každá jeho noha vážila 100 kilo. Je úplně vyčerpaný,“ šokoval už před finále otec útočníka. Na jeho slova nejspíš došlo.

Messimu totiž během prvního poločasu nebylo vůbec dobře. Ačkoliv se dokázal na hřišti celkem udržet, na opakovaných záběrech je vidět, že se lehce pozvracel. Sám hráč to po zápase nevyvrátil.

VIDEO | Messi ve finále zvracel přímo na hřišti

Jinak se prý cítil fyzicky v pořádku. „Závěr zápasu ale ovlivnilo to, že jsme měli o den kratší odpočinek a soupeř na rozdíl od nás nemusel hrát v semifinále prodloužení. Jeden den je v téhle fázi velký rozdíl," řekl pouze.

Mnoho odborníků se ale bojí o Messiho zdraví. Hvězdnému fotbalistovi se totiž tato nepříjemnost nestala poprvé. Přímo na hřišti se pozvracel už v přátelském zápase Argentiny v Rumunsku. Tehdy se to nelíbilo ani vedení Barcelony.

Otázkou tak zůstává, jestli byl Messi vůbec ve stavu, aby mohl do klíčového utkání zasáhnout. Argentina si ovšem sestavu bez svého kanonýra nedokázala představit a proto nejspíš riskovala. Zdraví by přesto mělo být vždy na prvním místě.

VIDEO | Messi nezvracel před diváky poprvé

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 4
Články odjinud


Články odjinud