VIDEO: Budu se muset naučit německy, smál se Gebre po příletu | iSport.cz
22. června 2012 • 17:35

VIDEO: Budu se muset naučit německy, smál se Gebre po příletu

Autor: jab
Theodor Gebre Selassie, nová posila Werderu Brémy, v rozhovoru po příletu z EURO
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěli ho v Chelsea i Arsenalu, nakonec ale Theodor Gebre Selassie zamířil do Německa. Bundesligovému Werderu Brémy se upsal na čtyři roky. „Bylo to ale hodně narychlo,“ nechala se slyšet jedna z hvězd národního týmu ve videorozhovoru Deníku Sport.Werder Brémy, čtyřnásobný mistr ligy a šestinásobný vítěz německého poháru, měl o služby talentovaného obránce zájem už před EURO. A to nakonec rozhodlo. V průběhu šampionátu se sice přidávali další zájemci, Gebre Selassie se ale po poradě s agentem Kolářem rozhodl po německý klub.

S vedením Werderu se Gebre domluvil na čtyřletém kontraktu a trenér Schaaf s ním počítá do základní sestavy. K úspěšnému startu tak zbývá jediné, naučit se německy. Mladý obránce zatím vládne pouze angličtině.

Podívejte se na video.

Theodor Gebre Selassie přestupuje do Werderu Brémy

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud