12. prosince 2015 • 09:00

ANKETA: Česká skupina pro EURO 2016? Čtenáři chtějí Anglii i Albánii

Autor:
Čeští fotbalisté se dozvědí tři soupeře v základní skupině EURO 2016
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fotbalisté se dnes  dozvědí jména tří soupeřů na EURO 2016. V Paříži se od 18:00 uskuteční losování základních skupin, při kterém budou svěřenci trenéra Pavla Vrby nasazeni ve třetím ze čtyř košů. Koho byste jim vybrali vy? Schůdnější variantu, nebo naopak hvězdné týmy? Vybírejte v ANKETĚ iSport.cz.Z prvního koše mohou Češi dostat hlavní favority, tedy domácí Francii či úřadující mistry světa Němce, s nimiž se utkají i v příští kvalifikaci o MS. Ve hře jsou také Španělsko, Anglie, Portugalsko a Belgie. Klíčové pro postup by mělo být, jaké soupeře dostanou Češi ze druhého a čtvrtého koše. Ve druhém číhá Itálie, která sice v poslední době nepatří mezi hlavní favority, ale její čtyři tituly mistrů světa stále budí respekt. V posledním koši je pak hrozbou Wales, který prožívá nejlepší období v historii a tým kolem hvězdy Realu Madrid Garetha Balea považuje za černého koně i trenér Pavel Vrba.

V hlasování čtenářů dominují zatím jasně tři varianty. Z prvního koše volí čtenáři Anglii, z klíčového druhého koše pak přijatelné Rakousko, které však kvalifikací prošlo až nečekaně suverénně, za nejslabšího člena skupiny by si přáli Albánii. Máte jiný názor? Hlasujte až do dnešní 18. hodiny.

Hlasování skončilo

V této anketě jste mohli hlasovat od 11. prosince 2015 17:00 do 12. prosince 201518:00


1. koš
2. koš
Nejvíce hlasů
Další pořadí
4. koš

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze