12. června 2016 • 13:20

Vardyho manželka v šoku! Ve válce fanoušků dostala zásah slzným plynem

Autor: ,
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Děsivý zážitek si odnesla z prvního anglického zápasu na fotbalovém EURO manželka útočníka Leicesteru Jamieho Vardyho Rebekah. Ta se před duelem proti Rusku (1:1) v Marseille připletla k policejnímu zásahu proti válčícím fanouškům obou táborů a mimo jiné schytala dávku slzného plynu. Deník Telegraph přinesl fotografii třiatřicetileté Rebekah Vardyové, jak si kryje obličej před slzným plynem a je odváděna do bezpečí. Ještě na tribuně na začátku zápasu si pak ošetřovala zasažené oči."Tohle byl nejhorší zážitek, co mě kdy při venkovním zápase potkal. Bezdůvodné stříkání slzného plynu, zavírání, zacházení jako se zvířaty. Šokující!" napsala na twitteru manželka kanonýra Leicesteru, jenž si v prvním zápase Angličanů při remíze 1:1 na Euru nezahrál.

"Nemohu komentovat věci, které jsem neviděla, ale to, v čem jsem se ocitla, bylo strašné a nemístné," uvedla Vardyová k zásahu policie, která se snažila zpacifikovat příznivce v ulicích Marseille.

Fanoušci obou táborů tam bojovaly prakticky celé tři dny, dva Angličané skončili v nemocnici v ohrožení života. Podle svědectví anglických fanoušků konflikty provokovali hlavně Rusové, kteří je údajně organizovaně a hromadně napadali.

Vše o fotbalovém EURO 2016 ve Francii čtěte ZDE »

Další rvačky nastaly ihned po zápase na stadionu Vélodrome, kde Rusové zaútočili na anglické fanoušky. Při šarvátkách bylo zraněno přes třicet lidí.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze