27. června 2016 • 23:50

Divoký pavouk EURO: Island proti Francii, Belgii se otevírá cesta do finále

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hned dva velké giganty proti sobě poslal čtvrtfinálový pavouk EURO ve Francii. O postup do semifinále si to totiž rozdají Itálie s Německem. Další dvojici tvoří v pravém křídle Francie s Islandem. Z druhé strany pavouka si o postup zahrají Polsko s Portugalskem a Wales vyzve ambiciózní Belgii.Němci se do čtvrtfinále dostali po hladké výhře nad Slovenskem, které porazili jasně 3:0. Italově zase vyřadili úřadující obhájce ze Španělska. Francie porazila po velkém obratu Iry 2:1. Její soupeř Island zase senzačně vyprovodil z turnaje Anglii, když zvítězil 2:1.

Ve druhé časti pavouka se proti sobě utká Polsko s Portugalskem. Poláci zatím jako jediný tým na turnaji museli o svém postupu rozhodnout v penaltovém rozstřelu proti Švýcarsku.

Portugalsko zase vyřadilo silné mužstvo Chorvatů. Wales jen těsně porazil Severní Iry rozdílem jedné branky, to jeho soupeř Belgie totálně rozebrala překvapení z Maďarska a zaslouženě vyhrála 4:0.

Čtvrtfinálové dvojice
čtvrtek 30.6. 21:00 Polsko Portugalsko
pátek 1.7. 21:00 Wales Belgie
sobota 2.7. 21:00 Německo Itálie
neděle 3.7. 21:00 Francie Island

Podívejte se na pavouka EURO 2016

Čtvrtfinále EURO 2016Čtvrtfinále EURO 2016

Čtvrtfinále EURO 2016
Čtvrtfinále EURO 2016

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze