3. července 2016 • 15:04

Zazova penalta je hit! Přišel, viděl a zazdil, svět se baví jeho chůzí

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech Sportovní ředitel Ščasný - o stavu kádru Sparty, posilách i možných odchodech
Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu Kincl jako McGregor! Vlétl do garáže a zaútočil na Vémolu v mustangu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na plac šel s jediným úkolem – vzít balon a v penaltovém rozstřelu trefit branku. Jenže to se nepovedlo. Italský „žolík“ Simone Zaza poslal svůj pokus vysoko nad, navíc mu nesedl ani zvláštní, zpomalený rozběh. Po vyřazení od Německa se stal terčem vtípků na sociálních sítích po celém světě. Někdo paroduje jeho start k penaltě, na jiných obrázcích se zase objevila Zazova mapa pohybu na hřišti – ta byla prakticky jen od střídačky na pokaženou penaltu.Pětadvacetiletý útočník Juventusu prožívá asi nejhorší chvíle fotbalové kariéry. Na penaltu si věřil, proto jej trenér Antonio Conte poslal v samém závěru prodloužení s Německem na hřiště. Zaza šel kopat jako druhý z Italů, čekal ho vůbec první kontakt s balonem.

Před svým pokusem zpomalil rozběh, zdrobnil krůčky a skoro se zastavil. Chtěl rozhodit Neuera v brance, to se ale nepovedlo. Zaza napálil balon vysoko nad a pomohl k německé cestě za postupem do semifinále evropského šampionátu.

Zpackaná penalta aspiruje na jednu z nejhůře kopnutých v rámci velkých turnajů. Na internetu si z jeho pokusu dělají legraci lidé po celém světě. Podle obrázků z Twitteru se mu smály i americké fotbalistky při cestě na trénink, nejvíc reakcí schytal za svůj zvláštní, zpomalený rozběh.

Někdo ho připodobňuje ke zvířecímu kroku, vtipné video na Zazův účet umístil na sociální síť i útočník Arsenalu Danny Welbeck.

Podívejte se na reakce k muži, který se stal jedním z největších nešťastníků probíhajícího mistrovství Evropy ve Francii.

Vše o EURO 2016 najdete ZDE »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze