9. června 2015 • 11:36

„Kámoši“ Casillas a De Gea: Vzájemná ignorace, ani se nepozdraví!

Autor:
„Kámoši“ Casillas a De Gea: Vzájemná ignorace, ani se nepozdraví!
TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | To není přátelství, ale velice chladný vztah dvou brankářů a parťáků ve španělské reprezentaci. Iker Casillas a David De Gea se navzájem naprosto ignorují a přehlížejí se. Je za tím chystaný De Geův příchod do Realu Madrid?De Gea přicestoval na trénink španělské reprezentace ve stejný čas jako Casillas. Jenže místo pozdravu se nestřetli ani pohledem. Legendární gólman svého budoucího nástupce naprosto ignoroval.

„Nepozdravili se, ani když stáli vedle sebe a rozdávali autogramy fanouškům,“ všimli si španělští novináři.

De Gea se totiž tlačí na Casillasův post v národním týmu a už na podzim by ho mohl vystrnadit i z branky Realu. S přestupem na Santiago Bernabeu je spojovaný každý den. Prezident klubu Florentino Pérez už se dokonce sešel s hráčovým agentem Jorgem Mendesem.

Casillasovi běží v Realu dvouletá smlouva. A očekává se, že ji dodrží, i kdyby se De Geův transfer vydařil. Jak by ale vypadala jejich každodenní setkání v kabině Realu?

Ve vzájemném ignorování pokračovali oba brankáři i na samotném tréninku...

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze