10. června 2015 • 04:56

Léto velkých změn. Kteří reprezentanti mají nejblíž k změně dresu?

Autor:
 • Petr Čech, Pavel Kadeřábek a Vladimír Darida nejspíš začnou další sezonu v novém dresu Petr Čech, Pavel Kadeřábek a Vladimír Darida nejspíš začnou další sezonu v novém dresuFOTO:

  Škatulata, hýbejte se. Přesně takovou hru si nejspíš zahraje několik fotbalových reprezentantů. Před podzimním finišem slibně rozjeté kvalifikace o EURO 2016 jsou blízko ke změně angažmá samá velká jména. O koho přesně jde? Podívejte se na přehled iSport.cz.

 • Petr Čech

  současný klub: Chelsea
  možní zájemci: Arsenal, Manchester United, Paris St. Germain

  Petr ČechPetr Čech

  O jeho odchodu se spekuluje od loňského léta, kdy ztratil po deseti letech pozici jedničky v Chelsea. "Nejdříve se musím domluvit s klubem, jaké budou podmínky pro odchod. Příští týden budeme mít mítink," řekl ke své nejbližší budoucnosti.

 • Pavel Kadeřábek

  současný klub: Sparta
  možní zájemci: Hoffenheim

  Pavel Kadeřábek v utkání proti Mladé BoleslaviPavel Kadeřábek v utkání proti Mladé Boleslavi

  Zájem Hoffenheimu je jednoznačný, Sparta má na stole konkrétní nabídku. Letenští by Kadeřábka rádi udrželi pro předkola evropských pohárů. „Mým osobním cílem je přestoupit do bundesligy, zkusit si jí. Jestli to vyjde, to v tuhle chvíli nevím, ale moc rád bych to dotáhl,“ řekl poté, co převzal cenu pro nejlepšího hráče Synot ligy v uplynulé sezoně.

 • Tomáš Sivok

  současný klub: Besiktas
  možní zájemci: Sparta, ?

  Tomáš SivokTomáš Sivok

  V Besiktasi mu skončila smlouva, velký zájem o jeho návrat má Sparta. Sám Sivok přiznává, že má nabídek víc a jednání o dalším působišti ještě budou dlouhá. „Musím na to také přizvat manželku. Té se do Čech moc nechce, nejraději by zůstala v Istanbulu,“ uvedl.

 • Vladimír Darida

  současný klub: Freiburg
  možní zájemci: německé kluby

  Záložník Vladimír Darida bojuje v dresu FreiburguZáložník Vladimír Darida bojuje v dresu Freiburgu

  Po sestupu Freiburgu otevřeně prohlásil, že si chce najít nový klub. O služby talentovaného záložníka se podle jeho slov už přihlásilo několik klubů ze západní Evropy. Darida vylučuje, že by zamířil do Ruska, Turecka, nereálný je jeho návrat do Plzně.

 • Václav Kadlec

  současný klub: Frankfurt (hostování ve Spartě)
  možní zájemci: Midtjylland

  Václav Kadlec strávil jaro ve SpartěVáclav Kadlec strávil jaro ve Spartě

  Při půlročním hostování ve Spartě se znovu fotbalově chytil. Po výměně trenéra ve Frankfurtu se zatím zastavila jednání o Kadlecově budoucím působišti. Podle jeho agenta se ozval dánský mistr Midtjylland.

 • Ladislav Krejčí

  současný klub: Sparta
  možní zájemci: FC Janov, Sampdoria Janov

  Ladislav Krejčí v zápase v Mladé BoleslaviLadislav Krejčí v zápase v Mladé Boleslavi

  Na jaře se mu příliš nedařilo, přesto hrál na levém křídle sparťanské sestavy pravidelně a zůstává i v reprezentaci. Zájem je o něj už od podzimu v Itálii a vytrval po celou sezonu. Na podzim situaci kolem Krejčího monitoroval i Inter Milán, nyní jsou to především kluby z Janova.

 • Milan Škoda

  současný klub: Slavia
  možní zájemci: Kaiserslautern

  Škoda držel svými góly Slavii nad vodouŠkoda držel svými góly Slavii nad vodou

  Po životní sezoně má slávistický kanonýr možná poslední šanci zkusit angažmá v zahraničí. Pro svůj současný klub je však nepostradatelný, navíc má smlouvu ještě na dva roky. „Lákalo by mě jiné prostředí, jiná řeč, něco se naučit. Čekáme, jak se to vyvrbí. Ale zatím to vypadá, že asi zůstávám," uvedl Škoda.

 • Tomáš Necid

  současný klub: Zwolle
  možní zájemci: -

  Tomáš NecidTomáš Necid

  Bývalý útočník CSKA Moskva a Slavie se znovu nastartoval v nizozemském Zwolle a nyní přemýšlí nad tím, kam povedou jeho další kroky. „O přestupu se rozhodne v nejbližších týdnech,“ řekl v online rozhovoru se čtenáři iSport.cz. Vyloučil však, že by uvažoval o nabídce Sparty.

 Klasická verze
Mobilní verze