Premier League | Pozor, vozíčkář! Fanoušek slavil přímo na trávníku | iSport.cz
26. dubna 2011 • 17:50

Pozor, vozíčkář! Fanoušek slavil přímo na trávníku

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
MOMENTY 4. nadstavbového kola: Baroš se loučil, boj o korunu střelců a Boleslav do Evropy?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Napínavá řež v anglické třetí lize mezi Northamptonem a Rotherhamem (2:2) měla zajímavou dohru. Domácí fanoušek měl z vyrovnávací branky takovou radost, že na invalidním vozíku jel slavit přímo na trávník. Od diváků si vysloužil velký aplaus, celé situaci se dlouho smáli i hráči přímo na hřišti.Northampton prohrával už 0:2, přesto utkání dokázal otočit. Vyrovnání trefil v nastavení Liam Davis, celý stadion byl v extázi. Veškerou pozornost na sebe nakonec strhl jeden z domácích fanoušků.

Derry Felton, příznivec Northamptonu upoutaný na invalidní vozík, na svém pojízdném křesle jel slavit přímo na trávník. Od středové čáry zamířil směrem za branku k domácímu kotli. Diváci bouřili, nadšenému fanouškovi dlouho aplaudovali. Není to poprvé, co v anglické soutěži vtrhl handicapovaný fanoušek přímo na hrací ploše. K podobné situaci došlo v květnu 2010 při utkání mezi Chesterfieldem a Saltergate.

Domácí příznivci měli po gólu na 2:1 takovou radost, že ještě před závěrečným hvizdem vnikli na trávník. Mezi nimi byl i fanoušek na vozíku.

Celý moment si připomeňte zde

Vstoupit do diskuse
0
34. kolo
Články odjinud


Články odjinud