Premier League | Ani Rosický nepomohl, Arsenal už je bez šance | iSport.cz

Ani Rosický nepomohl, Arsenal už je bez šance

Tomáš Rosický v ostrém souboji s Ericem Abidalem
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa

Fotbalisté Arsenalu v anglické lize prohráli 1:3 se Stoke a definitivně přišli o šanci na titul. Tu by jim udržela jen dnešní výhra, neboť nyní ztrácejí dvě kola před koncem stále šest bodů na vedoucí Manchester United, který dnes ještě hraje s druhou Chelsea. Arsenal vyhrál jen dva z posledních devíti ligových zápasů.

Hosté na půdě Stoke zcela propadli. Nejprve nedokázali při zkráceném rohovém kopu pokrýt Jonese, který pohodlně hlavou otevřel skóre. Ještě do poločasu zvýšil Pennant, který snadno prošel středem pole a zdálky vypálil pod břevno.

Deset minut před koncem přišel na trávník český reprezentant Tomáš Rosický, který zažehnal zdravotní problémy a nastoupil poprvé od 12. března. Hned vzápětí Van Persie snížil.

Jenže o dvě minuty později stoper Djouru "namazal" Waltersovi a ten definitivně rozhodl o výhře Stoke, které si zvedlo sebevědomí před sobotním finále Anglického poháru s Manchesterem City.