18. srpna 2012 • 18:49

Premiéra snů: Vydra rozhodl v nastavení o vítězství Watfordu

Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?
Nejdojemnější rozhovor. Šampion Adámek propukl v pláč: Mně se splnila všechna přání

Český fotbalista Matěj Vydra se hned v prvním soutěžním utkání za Watford zasloužil o vítězství svého týmu. Dvacetiletý útočník rozhodl v úvodním kole druhé anglické ligy o výhře týmu trenéra Gianfranka Zoly 3:2 na hřišti Crystal Palace gólem ve čtvrté nastavené minutě.

Reprezentant do 21 let Vydra je ve Watfordu na hostování z Udine od července spolu s krajanem Danielem Pudilem, jenž do dnešního zápasu nezasáhl. Minulý týden na sebe upozornil dvěma góly v přípravném utkání, a i když začal dnešní zápas na lavičce, rozhodl ho.

Jihlavský odchovanec Vydra přišel na hřiště v 59. minutě za stavu 1:2 a podílel se na obratu.

Dvě minuty před koncem řádné hrací doby nejprve jeho spoluhráč Abdi vyrovnal a v nastavení otočil skóre Vydra střelou z hranice pokutového území do pravého horního rohu branky Crystal Palace.