Benítezův druhý zápas: opět 0:0. United a Arsenal skórovali v 1. minutě

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

VIDEO | Chelsea ve druhém utkání pod trenérem Rafou Benítezem opět nedala gól a uhrála s Fulhamem bezbrankovou remízu 0:0. Zato týmy Manchesteru United a Arsenalu skórovaly už po pár sekundách. První bral tři body, druhý jeden. Český záložník Tomáš Rosický poprvé po zranění seděl mezi náhradníky, do utkání s Evertonem (1:1) ale nezasáhl.

Chelsea navzdory papírovým předpokladům svého soupeře nepřehrála a vytvořila si jen velmi málo střeleckých šancí. "Blues" s kapitánem Petrem Čechem v brance na domácím stadionu Stamford Bridge nevyhráli už čtyři zápasy, což je jejich nejhorší série po téměř deseti letech.

Ačkoli se Chelsea posunula na třetí místo v tabulce, zvýšil se její odstup za vedoucím duem týmů z Manchesteru.

Vedení si udrželi United díky vítězství 1:0 nad West Hamem, o něž se postaral nejrychlejším gólem sezony ze 31. sekundy Van Persie.

VIDEO | Branka Van Persieho v 1. minutě

Mistrovský celek City vyhrál 2:0 na hřišti Wiganu a na městského rivala ztrácí bod. Třetí Chelsea za City zaostává o šest bodů.

Rychlý úvodní gól zaznamenal také nedávný Van Persieho zaměstnavatel Arsenal, který na hřišti Evertonu poslal do vedení už v 51. sekundě Walcott. Ještě do poločasu stanovil konečné skóre 1:1 domácí Fellaini.

Tomáš Rosický byl v dresu londýnského týmu po dlouhodobém zranění připraven k zápasu, ale z lavičky se na trávník nedostal.

Theo Walcott navzdory spekulacím o jeho odchodu nastoupil za Arsenal v základní sestavě a hned v 1. minutě skóroval.