Zbláznil se! Eto'o ukradl brankáři míč a čílil se, že mu neuznali gól

Autor: rou
0
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich
Vecheta proti Spartě dvakrát na hraně, ČK pro Tanka správně. Liberec měl mít penaltu

Buď to byl pokus o podivný vtípek, nebo se Samuelu Eto'ovi ve středečním zápase s West Hamem (0:0) prostě zatmělo v hlavě. Kamerunský útočník Chelsea se v sedmé minutě nastaveného času přiřítil k brankáři San Miguelovi, který si chystal míč k rozehrávce po odpískání, a neomylně skóroval. Pak se ještě chvíli divil, že sudí jeho "gól" neuznal...

West Ham United

Domácí: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta (63. Lampard) – Willian, Ramires, Oscar (80. Ba), Mikel (63. Matić), Hazard – Eto´o.

Hosté: San Miguel – Demel, Collins, Tomkins, O´Brien – Downing, Diamé (30. Jarvis), Nolan (C) (80. Nocerino), Noble, Taylor – Carroll (64. Cole).

Domácí: Schwarzer, Cole, Luiz, Lampard, Schürrle, Matić, Ba

Hosté: Jääskeläinen, McCartney, Jarvis, Morrison, Cole, Nocerino, Borriello

Domácí: Ramires

Hosté: O´Brien, Taylor, Nolan

Swarbrick – Betts, Halliday

Stamford Bridge, Londýn

Běžela už sedmá minuta nastaveného času a Chelsea doma hrála s West Hamem stále bez branek, i když měla v závěru drtivý tlak. Vše se tak odhodlal vzít do rukou kamerunský ostrostřelec.

V tu chvíli na jeho počínání nevěřícně zíral celý stadion. Spoluhráči i soupeři odbíhali na druhou stranu hřiště, jen Eto'o se otočil a evidentně zavětřil šanci. Gólman si totiž postavil míč za malé vápno a chystal se rozehrát.

VIDEO | Podívejte se na úlet Eto'a

V tu chvíli už ale Kamerunec mířil k němu, a když se San Miguel otočil, dosprintoval k balonu a poslal ho do sítě. Pak se ještě hodně divil, že sudí nechal zopakovat odkop místo uznaného gólu...

Chelsea spíš ovšem mohly mrzet dvě tutovky z nastavení, hlavně Miguelův reflex nohou proti voleji Lamparda byl ukázkový, a duel tak skončil bezbrankovou remízou. I přes "gól" Eto'a.

1. Manchester City 38 27 5 6 102:37 86
2. Liverpool 38 26 6 6 101:50 84
3. Chelsea 38 25 7 6 71:27 82
4. Arsenal 38 24 7 7 68:41 79
5. Everton 38 21 9 8 61:39 72
6. Tottenham 38 21 6 11 55:51 69
7. Manchester 38 19 7 12 64:43 64
8. Southampton 38 15 11 12 54:46 56