Premier League | Nejmocnější žena ve fotbale?! Premier League má novou šéfku | iSport.cz
13. listopadu 2018 • 21:55

Nejmocnější žena ve fotbale?! Premier League má novou šéfku

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
Slavia - Příbram: Kodr si srazil Frydrychovu hlavičku do sítě, sešívaní otáčejí na 2:1! Slavia - Příbram: Kodr si srazil Frydrychovu hlavičku do sítě, sešívaní otáčejí na 2:1!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejvyšší fotbalovou soutěž v Anglii povede poprvé v historii žena. Nástupkyní odcházejícího šéfa Premier League Richarda Scudamorea byla dnes jmenována Susanna Dinnageová.Jednapadesátiletá Dinnageová se do fotbalového prostředí přesune z televizní sféry. V současnosti pracuje pro společnost Discovery a je prezidentkou kanálu Animal Planet.

"Jsem nadšená, možnost vést tak dynamickou a inspirující organizaci je velké privilegium," uvedla v prohlášení Dinnageová. Nová pozice v nejbohatší fotbalové lize světa z ní podle ostrovních médií učiní jednu z nejmocnějších žen v profesionálním sportu.

Devětapadesátiletý Scudamore byl výkonným ředitelem Premier League od roku 1999. Úmysl opustit vrcholný post na konci tohoto roku oznámil v červnu.

 

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud