Packal ve Francii! Obešel brankáře Koubka, pak ale komicky selhal | iSport.cz
18. října 2017 • 17:10

Packal ve Francii! Obešel brankáře Koubka, pak ale komicky selhal

Autor: dvo
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Konec vlhkých snů Sparty o 2. místě. Proč u nás není Sivok? RUDEJ FANDA: Konec vlhkých snů Sparty o 2. místě. Proč u nás není Sivok?
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na tento okamžik asi jen tak nezapomene. Útočník francouzského Guingampu Jimmy Briand je terčem vtipů fanoušků na sociálních sítí. Záběry jeho zazděné tutovky v zápase proti Rennes, kdy mu byl soupeřem i brankář Tomáš Koubek, se staly virálními.Nedělní zápas mezi Guingampem a Rennes dopadl lépe pro domácí, český brankář Tomáš Koubek musel ve svém pátém zápase ve francouzské lize sklonit hlavu.

V 83. minutě za stavu 1:0 pro domácí byl však svědkem vskutku bizarní situace. Bývalý kanonýr Lyonu a Hannoveru vystihl špatnou rozehrávku a utekl obráncům Rennes. V podstatě sám mířil na Koubka, zbývalo už jen přesně zakončit.

VIDEO: Briandův kiks, který pobavil fanoušky

Bývalý brankář Sparty na jeho únik reagoval okamžitým vyběhnutím, aby snížil střelecký úhel. Dvatřicetiletý Francouz však zvolil těsně před Koubkovým zákrokem kličku do strany a před ním byla už jen prázdná branka. Zároveň však Briand ztratil balanc a pořádně rozhoupal své tělo.

Míč do odkryté branky nedostal. Namísto toho bojoval s rovnováhou, až se sám skácel k zemi. Fanoušci nevěřili vlastním očím, Briand vypadal jako hlupák.

O pár minut později však své zaváhání napravil parádním gólem na 2:0. Ze strany přišel centr do vápna, Briand si jej v klidu zpracoval a z otočky nedal Koubkovi šanci. Po zápase se však namísto hezkého gólu mluvilo pouze o jeho komické akci.

Útočník Guingampu předvedl obrovský kiks proti brankáři Tomáši Koubkovi
Útočník Guingampu předvedl obrovský kiks proti brankáři Tomáši Koubkovi

 
26. kolo
Články odjinud


Články odjinud