Divočina ve Francii. Monako urvalo remízu na PSG, video odvolalo ofsajd | iSport.cz
12. ledna 2020 • 23:34

Divočina ve Francii. Monako urvalo remízu na PSG, video odvolalo ofsajd

Fotbalisté Monaka se radují z vyrovnání v zápase proti PSG
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu

Fotbalisté Paris Saint-Germain remizovali v prvním ligovém duelu v novém roce 3:3 s Monakem a po šesti zápasech v domácí soutěži poprvé nevyhráli. Náskok úřadujících mistrů v čele tabulky se po první ztrátě od 1. listopadu snížil na pět bodů, oproti druhému Marseille nicméně mají ještě zápas k dobru.

Skóre zápasu se v prvním poločase přelévalo ze strany na stranu. Neymar už ve 3. minutě po pasu Marca Verrattiho poslal domácí do vedení, Monako však během deseti minut otočilo díky brankám Gelsona Martinse a Wissama Ben Yeddera.

Ve vyrovnání měl prsty opět Neymar, jehož střelu si ve 24. minutě srazil do branky hostující Fodé Ballo-Touré. S blonďatým přelivem hrající Brazilec pak ještě krátce před poločasem poslal PSG do vedení z penalty po faulu na Kyliana Mbappého.

V druhém poločase dosáhli hosté na cenný bod díky střídajícímu Islámu Slimanímu, jehož gól v 70. minutě musel kvůli původně odmávanému ofsajdu potvrdit videorozhodčí.

Monako tak uspělo i v druhém soutěžním utkání pod vedením nového trenéra Roberta Morena, který ve středu dovedl knížecí klub k výhře v poháru, a je osmé.

Oba týmy se příští týden utkají znovu v dohrávce 15. kola, tentokrát na půdě Monaka.