Pokuta pro Adriana: 4 miliony korun | iSport.cz
5. ledna 2009 • 06:00

Pokuta pro Adriana: 4 miliony korun

Autor: ČTK
Archív
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Problémový brazilský fotbalista Adriano dostal v Interu Milán rekordní pokutu. Kvůli tomu, že se neobjevil na prvním tréninku v novém roce, musí do klubové pokladny zaplatit 150.000 eur (čtyři miliony korun).To je podle italského listu Gazzetta dello Sport třicet procent jeho lednového platu.Šestadvacetiletý Adriano se neprovinil proti životosprávě a svým povinnostem profesionála zdaleka poprvé.

V této sezoně se mu stalo už několikrát, že na trénink dorazil pozdě, opilý po večírku nebo dokonce vůbec.Kvůli tomu ho trenér José Mourinho načas vyřadil z kádru a nyní mu doporučil, ať uvažuje o změně klubu.

"Je to těžké, protože jako kouč Interu bych na jednu stranu rád s Adrianem i nadále spolupracoval, protože vedeme tabulku i díky němu. Kdybych byl jím, tak bych ale raději přemýšlel o tom, zda pro mě nebude lepší přestup," uvedl Mourinho.

Problémy se životosprávou začal mít třiačtyřicetinásobný brazilský reprezentant už za Mourinhova předchůdce Roberta Manciniho. Jarní část minulé sezony strávil na hostování v Sao Paulu, ale skandály mimo trávník se mu nevyhnuly ani tam.

 
7. kolo
Články odjinud


Články odjinud