Drážďany padly, šance na záchranu se rozplývá. Hušbauer o půli střídal

Autor: ČTK, adl
3
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Drážďan ve druhé německé lize potřetí za sebou prohráli a dvě kola před koncem jsou jejich šance na záchranu už jen velmi malé. Po porážce 0:2 na hřišti Kielu ztrácí drážďanský tým s českými záložníky Josefem Hušbauerem a Ondřejem Petrákem na barážovou pozici pět bodů.

Oba čeští hráči stejně jako v minulém utkání nastoupili v základní sestavě. Hušbauer odehrál poločas, Petrák střídal v 84. minutě.

Dynamo už v 39. minutě po dvou žlutých kartách v rychlém sledu oslabil stoper Jannik Müller. Kiel přesilovku rychle využil, v nastavení první půle se přesnou křížnou střelou zpoza šestnáctky prosadil Emmanuel Iyoha. Druhý gól domácího mužstva přidal v 80. minutě po rychlém protiútoku střídající Lion Lauberbach.

Dva dny po postupu do nejvyšší soutěže si Bielefeld zajistil i prvenství ve druhé bundeslize. Po výhře 1:0 nad Darmstadtem už ho ve zbývajících dvou kolech nemůže nikdo předstihnout.