Černý (asi) brzy do Wolfsburgu, kluby se dohodly na ceně. Řeší se i Jurásek

Video placeholder
PRVNÍ DOJEM: Zbytečná příprava staví Šilhavého do prekérní situace. Černý jako balzám
Václav Černý v reprezentačním dresu
David Jurásek vede balon v zápase s Balkani
Václav Černý v dresu Twente
David Jurásek na svém prvním reprezentačním srazu
David Jurásek v duelu s Polskem
David Jurásek na svém prvním reprezentačním srazu
David Jurásek by mohl zamířit do Německa
15
Fotogalerie
Začít diskusi (0)

Zřejmě už v pátek Wolfsburg oznámí příchod Václava Černého z Twente. S českým reprezentantem je už delší dobu domluvený na podmínkách víceletého kontraktu, v uplynulých došlo ke sblížení představ zainteresovaných klubů. Kolik milionů pošle podle informací deníku Sport a webu iSport.cz osmý celek předchozího ročníku bundesligy do Nizozemska? „Die Wölfe“ též pokukují po slávistickém obránci Davidu Juráskovi. V jeho případě je situace složitější.

S vysokou pravděpodobností už v pátek Václav Černý vezme do ruky pero a podepíše lukrativní víceletý kontrakt s Wolfsburgem. Týdny trvající vyjednávání s nizozemským Twente dospělo do finále. V bundeslize se bude v příští sezoně ukazovat další Čech.

„Kluby stále jednají, nicméně dohoda může být otázkou několika hodin,“ potvrzuje shodu na podmínkách David Nehoda, hráčův agent.

Licitování o výši přestupní částky začalo na sumě necelých

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů