23. dubna 2017 • 17:30

V Egyptě mám novou smlouvu, ohradil se Straka. Nevíte, co tu znamenám

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0 Sparta - Liberec: Pohádkový Stanciův úvod – prostřelil Hladkého a Sparta vede 1:0
10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo 10. den na ZOH: finská lekce štrikování, životní závod Erbanové a fenomenální Klaebo
VŠECHNA VIDEA ZDE

František Straka tvrdí, že zůstává i nadále trenérem egyptského celku Ismaily SC. Dokonce s klubem, který se aktuálně nachází na 10. místě prvoligové tabulky, podle svých slov podepsal nový kontrakt. Později se ale ukázalo, že v Ismaily opravdu skončil.„Vůbec nevím, kde se to vzalo. V klubu normálně pokračuju. Sice jsem momentálně v Česku, ale z Egypta jsem si přivezl nový kontrakt,“ tvrdil v telefonickém rozhovoru s redaktorem Sportu silně rozhořčený Straka, jehož informace o skartaci kontraktu, které se v médiích objevily během víkendu, mírně řečeno naštvaly.

„Ukážu vám místní noviny, abyste věděl, co Franz Straka v Egyptě znamená. Klidně i tu smlouvu. Můj manažer vám to z arabštiny přeloží,“ doplnil.

Jsme jen kluci z vesnice, smáli se v Erpužicích po tréninku se Strakou

Osmapadesátiletý kouč převzal Ismaily SC na konci prosince na devátém místě tabulky a podepsal s ním smlouvu na rok a půl. V devíti ligových zápasech mužstvo pod jeho vedením jen dvakrát vyhrálo a kleslo na desátou příčku.

V pěti posledních utkáních Straka se svým mužstvem ani jednou nezvítězil, naposledy ve středu ztratili vedení 2:0 v domácím duelu s týmem Smouha a remizoval 2:2. Ismaily navíc skončilo i v domácím poháru.

Před nástupem na lavičku Ismaily byl Straka bez trenérského angažmá od října 2014, kdy byl odvolán od fotbalistů Slovanu Bratislava. V minulosti vedl pražské rivaly Spartu i Slavii, Teplice, Plzeň, České Budějovice, Příbram, Ružomberok, německý Ahlen a jako kouč působil také v Polsku, Rakousku a na Krétě. V jednom utkání trénoval rovněž českou reprezentaci.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze