20. května 2018 • 09:14

Amerika mu svědčí! Dočkal gólem a asistencí pomohl Philadelphii k výhře

Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce

Záložník Bořek Dočkal dal svůj druhý gól v zámořské fotbalové lize MLS, kterým přispěl k vítězství Philadelphie nad Realem Salt Lake 4:1. Jeho tým poprvé v sezoně vyhrál dva zápasy po sobě a v tabulce Východní konference je se 14 body z 11 utkání na sedmé příčce, první nepostupové.

Dočkal, který přišel do MLS v březnu na hostování z čínského Che-nan Ťien-jie, v sobotu zvýšil v 34. minutě vedení Philadelphie na 2:0. Při rychlém náběhu ukázal americkému reprezentantovi Alejandru Bedoyovi, kam mu má poslat míč, a pak přehodil vyběhnuvšího gólmana. V 74. minutě Dočkal ještě přihrál na snadný gól Brazilci Ilsinhovi, který zvýšil na 3:1.

Philadelphia si výrazně vylepšila gólový účet v sezoně, v předchozích deseti zápasech se trefila dohromady jen osmkrát.

Záložník Bořek Dočkal na tréninku ve Philadelphii, týmu zámořské MLS

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)