20. května 2018 • 09:14

Amerika mu svědčí! Dočkal gólem a asistencí pomohl Philadelphii k výhře

SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič
Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel? Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel?

Záložník Bořek Dočkal dal svůj druhý gól v zámořské fotbalové lize MLS, kterým přispěl k vítězství Philadelphie nad Realem Salt Lake 4:1. Jeho tým poprvé v sezoně vyhrál dva zápasy po sobě a v tabulce Východní konference je se 14 body z 11 utkání na sedmé příčce, první nepostupové.

Dočkal, který přišel do MLS v březnu na hostování z čínského Che-nan Ťien-jie, v sobotu zvýšil v 34. minutě vedení Philadelphie na 2:0. Při rychlém náběhu ukázal americkému reprezentantovi Alejandru Bedoyovi, kam mu má poslat míč, a pak přehodil vyběhnuvšího gólmana. V 74. minutě Dočkal ještě přihrál na snadný gól Brazilci Ilsinhovi, který zvýšil na 3:1.

Philadelphia si výrazně vylepšila gólový účet v sezoně, v předchozích deseti zápasech se trefila dohromady jen osmkrát.

Záložník Bořek Dočkal na tréninku ve Philadelphii, týmu zámořské MLS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H