31. března 2023 • 13:52

Jako ve filmu! Marocký fotbalista v Belgii vlétl autem do haly, jel 200 km/h

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záložník Sofian Kiyine z belgického prvoligového klubu Lovaň skončil v nemocnici po hrozivé nehodě, při níž prolétl ze silnice s mercedesem zdí do sportovní haly. Fotbalista ztratil kontrolu nad vozem v Lutychu, podle deníku dhnet.be se řítil rychlostí až 200 kilometrů za hodinu. Chvíli před tím, než do haly dopadl, v ní byly děti. Nikdo další zranění neutrpěl.Podle představitelů Lovaně není Kiyine jako zázrakem v ohrožení života. „Naštěstí nebyly účastníky nehody žádné další osoby ani vozidla. Klub čeká na objasnění okolností, jak k ní došlo. Přejeme Sofianovi brzké uzdravení,“ uvedli.

Pětadvacetiletý Kiyine se narodil v Belgii, ale byl členem mládežnických reprezentací Maroka. Nehodu měl ve čtvrtek večer. Krátce před ní byly v hale děti, ale v inkriminované době se nacházely už v šatně. Fotbalista je v nemocnici se zlomeninami.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud