9. července 2008 • 20:36

Fotbalisté Petrohradu prohráli s Nalčikem

Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Petrohrad prohrál v dnešní dohrávce 11. kola ruské ligy doma se Spartakem Nalčik 3:4. Obhájci titulu sice dvakrát vedli, ale hosté pokaždé odpověděli dvěma góly.

Ten rozhodující vstřelil v 69. minutě gruzínský obránce Alexandr Amisulašvili, který předtím otevřel skóre vlastní brankou.

Český zadák Radek Šírl odehrál za Zenit 72 minut. V druhém dnešním utkání vychytal Antonín Kinský ze Saturnu Moskevská oblast čisté konto a jeho tým remizoval 0:0 s FK Moskva, za který odehrál celý zápas obránce Tomáš Čížek.