8. října 2012 • 11:50

Peklo kouče Hoftycha: Porazte Žilinu, jinak...hrozí rowdies Trnavy

Autor:
Trenér Hoftych zažívá v Trnavě špatné časy
TOP VIDEA
Trenér Bohemians Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň Trenér Bohemians Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň
Třinec - Plzeň: Legenda v hledišti! Zápas Ocelářů s Plzní sleduje i Jaromír Jágr Třinec - Plzeň: Legenda v hledišti! Zápas Ocelářů s Plzní sleduje i Jaromír Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na poslední dny by český kouč Trnavy Pavel Hoftych raději zapomněl. Jeho tým se topí na posledním místě tabulky a na hlavu trenéra se snáší jedna nepříjemnost za druhou. Vše vyvrcholilo páteční porážkou v Košicích.Rozzuření "fanoušci" si nejdříve svou frustraci vybili na autech asistenta a jednoho z hráčů, poté si na celý tým počkali i před stadionem. A naposledy si bývalého trenéra  Bohemians 1905 předvolali na kobereček samotní majitelé týmu.

Nejhorší zážitek si Hoftychovi svěřenci odnesli v době, kdy vzteklí chuligáni vnikli za týmem až do šatny! Nespokojili se však jen s urážkami. "Pokud neporazíte v příštím kole Žilinu, zajdou naše protesty mnohem dál," hrozili týmu chuligáni.

Majitel slovenského klubu Vladimír Poór však za českým koučem stojí. A to i přes skutečnost, že ještě před páteční porážkou v Košicích vyhrožoval v případě porážky změnami v realizačním týmu. Trenér Hoftych měl podle serveru pluska sk nabídnout svojí rezignaci.

"Bavili jsme se o této možnosti, ale majitel mi povídal, že mám nadále jeho důvěru, protože z mužstva cítí, že chceme tuhle mizenou situaci zlomit a že to musíme udělat společně. Já sám jsem bojovník, a pokud cítím důvěru, budu bojovat," říká český kouč.

Výrazné změny by se zatím neměly dotknout ani trápícího se kádru. "Budu i nadále pracovat s hráči, kteří tu jsou. Ale pokud někteří ukáží, že s námi nehodlají táhnout za jeden provaz, budou nás muset opustit. Není to lehká situace, ale život je boj," pokračuje Pavel Hoftych.

A řádění fanoušků? "Kluci se bát nebudou. Věřím, že klub tento problém vyřeší", uzavírá lodivod Trnavy.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze