Peklo kouče Hoftycha: Porazte Žilinu, jinak...hrozí rowdies Trnavy | iSport.cz
8. října 2012 • 11:50

Peklo kouče Hoftycha: Porazte Žilinu, jinak...hrozí rowdies Trnavy

Autor: pan
Trenér Hoftych zažívá v Trnavě špatné časy
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na poslední dny by český kouč Trnavy Pavel Hoftych raději zapomněl. Jeho tým se topí na posledním místě tabulky a na hlavu trenéra se snáší jedna nepříjemnost za druhou. Vše vyvrcholilo páteční porážkou v Košicích.Rozzuření "fanoušci" si nejdříve svou frustraci vybili na autech asistenta a jednoho z hráčů, poté si na celý tým počkali i před stadionem. A naposledy si bývalého trenéra  Bohemians 1905 předvolali na kobereček samotní majitelé týmu.

Nejhorší zážitek si Hoftychovi svěřenci odnesli v době, kdy vzteklí chuligáni vnikli za týmem až do šatny! Nespokojili se však jen s urážkami. "Pokud neporazíte v příštím kole Žilinu, zajdou naše protesty mnohem dál," hrozili týmu chuligáni.

Majitel slovenského klubu Vladimír Poór však za českým koučem stojí. A to i přes skutečnost, že ještě před páteční porážkou v Košicích vyhrožoval v případě porážky změnami v realizačním týmu. Trenér Hoftych měl podle serveru pluska sk nabídnout svojí rezignaci.

"Bavili jsme se o této možnosti, ale majitel mi povídal, že mám nadále jeho důvěru, protože z mužstva cítí, že chceme tuhle mizenou situaci zlomit a že to musíme udělat společně. Já sám jsem bojovník, a pokud cítím důvěru, budu bojovat," říká český kouč.

Výrazné změny by se zatím neměly dotknout ani trápícího se kádru. "Budu i nadále pracovat s hráči, kteří tu jsou. Ale pokud někteří ukáží, že s námi nehodlají táhnout za jeden provaz, budou nás muset opustit. Není to lehká situace, ale život je boj," pokračuje Pavel Hoftych.

A řádění fanoušků? "Kluci se bát nebudou. Věřím, že klub tento problém vyřeší", uzavírá lodivod Trnavy.

 
Články odjinud


Články odjinud