Petrák po 6 a půl letech končí v Německu, po pádu vzal slovenskou výzvu | iSport.cz
24. července 2020 • 10:25

Petrák po 6 a půl letech končí v Německu, po pádu vzal slovenskou výzvu

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Barcelona - Neapol 3:1. Rozhodnuto bylo do poločasu
SESTŘIH: Bayern - Chelsea 4:1. Lewandowského koncert a jasný postup
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalista Ondřej Petrák po šesti a půl letech letech v Německu přestoupil do Slovanu Bratislava, kde podepsal tříletý kontrakt. Osmadvacetiletý defenzivní záložník naposledy působil v Dynamu Drážďany, jež sestoupilo do třetí ligy.Pražský rodák a odchovanec Slavie Petrák odešel do Německa z mateřského klubu v lednu roku 2014 a do letošního ledna působil v Norimberku. S týmem si zahrál v první i druhé bundeslize a letos na jaře hostoval v Dynamu společně s dalším českým záložníkem Josefem Hušbauerem.

„Po téměř sedmi letech v Německu jsem už potřeboval změnu, chtěl jsem zažít něco jiného a získat novou motivaci. Slovan byl mou prioritou,“ řekl Petrák na webu nového zaměstnavatele, jenž v uplynulé sezoně získal na Slovensku double.

„První dojmy jsou výborné, stadion na Tehelném poli je úplně fantastický! Dlouhou jsem nestál na tak krásném stadionu, a to jsem naposledy působil v Německu,“ pochválil Petrák zrekonstruovaný Národní fotbalový stadion v Bratislavě. „Velmi toužím po zisku titulu. Chci pomoci k naplnění klubových cílů, ať už na domácí či mezinárodní scéně,“ dodal bývalý mládežnický reprezentant, který se předloni v létě objevil i v seniorském národním týmu, ale start si nepřipsal.

Logo přestupů Fotbalové přestupy online >

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud