Atlético předvedlo obrat v nastavení, Sevilla ztratila s Vigem

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Valencii na stadionu Wanda Metropolitano zařídili slibné vedení Musah a Duro. Madridský tým ale v 64. minutě vrátil do hry kontaktní trefou Cunha a další střídající hráč Correa v první minutě nastavení srovnal. Za dvě minuty dramatickou přestřelku rozhodl Hermoso po Cunhově přihrávce. Atlético z čtvrtého místa neúplné tabulky ztrácí 13 bodů na vedoucího městského rivala Real, který v neděli hostí Elche.

Celtě se v Seville povedl závěr prvního poločasu a během tří minut skórovali Cervi a Aspas. Domácím po změně stran zachránili bod náhradníci. Nejprve v 71. minutě snížil Gómez a chvíli nato vyrovnal Torres. Andaluský tým protáhl ligovou šňůru bez porážky na osm utkání, ale dvakrát po sobě jen remizoval. Druhá Sevilla je tři body za Realem Madrid.