26. května 2016 • 20:45

Plzeňská výměna u Bohemians. Pivarníka má nahradit Koubek

Autor: ,
Trenér Koubek diriguje své svěřence
TOP VIDEA
Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti Přestupová sága je u konce, Stanciu je v Praze. Vítali ho agenti
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
VŠECHNA VIDEA ZDE

Miroslav Koubek by se měl stát novým trenérem fotbalistů Bohemians Praha 1905 po odchodu Romana Pivarníka do Plzně. Čtyřiašedesátiletý kouč naposledy působil právě ve Viktorii, kterou v sezoně 2014/15 dovedl k mistrovskému titulu.Koubek vedle první ligy vyhrál s Plzní i český Superpohár, ale po vyřazení v předkole Ligy mistrů s Maccabi Tel Aviv a nepovedeném vstupu do domácí soutěže byl v loni v srpnu odvolán. Předtím někdejší brankář trénoval Slavii Praha, Mladou Boleslav, Ostravu či Kladno. Teď by měl podle informací Sport.cz zamířit do Vršovic. 

Bohemians nejprve neúspěšně jednali se svým bývalým koučem Luďkem Klusáčkem, ale dnes se s Koubkem přiblížili dohodě. Pražský klub situaci kolem trenéra nekomentoval.

Pivarník působil v Bohemians od června 2014 a "Klokanům" postupně vtiskl atraktivní herní tvář. Ve své první sezoně obsadil s vršovickým celkem osmé místo v tabulce a v uplynulém ročníku jej dovedl k deváté příčce.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze