Kadlec po kariéře: Zatím nedělám nic, Sparta byla hodná. Jaké má plány? | iSport.cz
8. června 2020 • 21:00

Kadlec po kariéře: Zatím nedělám nic, Sparta byla hodná. Jaké má plány?

Autor: krm
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Hancko je neformální lídr. Kolem něj se vytvořila parta, chválí stopera Kotal
PRVNÍ DOJMY: Dva hlavní důvody, proč se Sparta zvedla a vyhrála pohár
VŠECHNA VIDEA ZDE

K poslednímu zápasu nastoupil loni v březnu, letos v únoru pak kvůli vleklým zdravotním problémům definitivně ukončil kariéru. A Václav Kadlec, kterému před pár týdny bylo teprve osmadvacet, tak musí přemýšlet, čemu se bude dál věnovat. „Chtěl bych nějakým způsobem zůstat u fotbalu,“ podotkl v novém díle pořadu TIKI-TAKA na O2 TV Sport. Další hosté v čele s hercem a režisérem Jakubem Kohákem ho ovšem viděli i trochu v jiných profesích.Bývalý hráč Sparty v posledních měsících svou budoucnost úplně řešit nemusel. „Zatím nedělám nic. Sparta byla tak hodná, že do třicátého června mi ještě pořád běží smlouva,“ prozradil v upoutávce před natáčením.

Moderátor Petr Svěcený pak během samotného pořadu nadhodil, jestli by se Kadlec nechtěl stát profesionálním hráčem pokeru. „Ten mě baví, ale asi ne. Chci zůstat u fotbalu. A zároveň studuju fitness institut. Cvičit mě vždycky bavilo, takže určitě i něco takového,“ reagoval autor padesáti ligových gólů.

Než se Kadlec finálně odhodlal ke konci kariéry, potřeboval trochu času. „Půlroku mi to trvalo. Předtím jsem byl ještě rozhodnutý, že to bude fajn. Ale po předposlední operaci mi došlo, že moc možností nemám a takhle už to dál nepůjde,“ poznamenal.

Lukáš Vácha a Václav Kadlec na soustředění v roce 2019
Lukáš Vácha a Václav Kadlec na soustředění v roce 2019

V klíčových chvílích mu pomohla i rodina. „O pomoc jsem si přímo říkat nemusel, ale nejbližší při mně stáli. Bez nich bych to určitě takhle dobře nezvládl. A myslím, že jsem to ustál v pohodě,“ doplnil fotbalista, který si vyzkoušel i bundesligu v barvách Frankfurtu.

Nad možným směřováním další Kadlecovi kariéry se snažili přemýšlet i ostatní hosté ve studiu. „Já bych ho viděl jako modela nebo herce. Václav je takový seriálový typ, krasavec,“ smál se Jakub Kohák.

Pak si přisadil i další bývalý fotbalista Petr Švancara. „Ještě bychom mohli nabídnout roli Michalovi…“ pohlédl na vedle sedícího Michaela Krmenčíka, který v zimě přestoupil z Plzně do belgických Brugg. „Viděl bych to na pornoherce nebo vraha,“ rozesmál se Švancara.

Deník Sport, Sport Magazín i časopis GÓÓÓL kupujte pohodlně ONLINE na iKiosek.cz »

Titulní strana deníku Sport 9. června

MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál

PĚT let od luxusního Kadlecova voleje. Kdo další zazářil?

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud