28. října 2021 • 17:30

Film o Kollerovi je ve finální fázi. Dojalo mě to, řekl po ukázce

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 4:3. Dramatickou přestřelku řídili Birmančevič a Kuchta
PRVNÍ DOJEM se Zbyňkem Irglem: Každý hráč Třince ví, co dělat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už více než rok se natáčí film o nejlepším střelci české fotbalové reprezentace. Snímek Jan Koller - Příběh obyčejného kluka, který má ukázat neuvěřitelnou cestu populárního „Dina“ z vesnice až na fotbalový vrchol, je už ve střižně. „Musím říct, že mě to dostalo a to vážně. Cítil jsem velké dojetí a vlastně jsem se dozvěděl i něco, co jsem do teď pořádně nevěděl,“ řekl Koller po shlédnutí první ukázky. Kdy má být premiéra?Jan Koller na první ukázku koukal velmi pozorně a přiznal, že ho film dostal. „Jdou z něj tak velké emoce. Očekával jsem, že film bude mít svou úroveň, ale že to bude až takhle, to mě překvapilo,“ pochvaluje si autor 55 reprezentačních branek.

„Věřím, že pro mladé začínající fotbalisty, kteří mají sen, jako jsem měl já, může shlédnutí být velkou motivací. Za každé situace je pořád potřeba bojovat. Věřit ve vlastní síly a nikdy se nevzdávat. Každý by měl zkusit jít za svým snem a třeba je v tom bude motivovat tenhle film,“ doufá 48letý bývalý fotbalista.

Film se natáčel v sedmi zemích Evropy a připravuje se na premiéru v kinech, která je naplánována na 3. 2. 2022.

„Ukázka hlavní postavě je vždy trochu napínavá. Je to takový okamžik pravdy. Honza byl strašně nadšený a emoce s ním cloumaly. To znamená, že jsme na dobré cestě,“ uvedl režisér Petr Větrovský z VDN Promo, která film vyrábí.

Jan Koller natáčel scény do filmu v Monaku i na tamním stadionu
Jan Koller natáčel scény do filmu v Monaku i na tamním stadionu

 

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Články odjinud


Články odjinud