28. října 2021 • 17:30

Film o Kollerovi je ve finální fázi. Dojalo mě to, řekl po ukázce

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Liberec 2:1. Výroční výhru zařídil Pulkrab
Sparta - Liberec: Řepíkova paráda! Krásně projel obranou hostů a propálil Kváču, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už více než rok se natáčí film o nejlepším střelci české fotbalové reprezentace. Snímek Jan Koller - Příběh obyčejného kluka, který má ukázat neuvěřitelnou cestu populárního „Dina“ z vesnice až na fotbalový vrchol, je už ve střižně. „Musím říct, že mě to dostalo a to vážně. Cítil jsem velké dojetí a vlastně jsem se dozvěděl i něco, co jsem do teď pořádně nevěděl,“ řekl Koller po shlédnutí první ukázky. Kdy má být premiéra?Jan Koller na první ukázku koukal velmi pozorně a přiznal, že ho film dostal. „Jdou z něj tak velké emoce. Očekával jsem, že film bude mít svou úroveň, ale že to bude až takhle, to mě překvapilo,“ pochvaluje si autor 55 reprezentačních branek.

„Věřím, že pro mladé začínající fotbalisty, kteří mají sen, jako jsem měl já, může shlédnutí být velkou motivací. Za každé situace je pořád potřeba bojovat. Věřit ve vlastní síly a nikdy se nevzdávat. Každý by měl zkusit jít za svým snem a třeba je v tom bude motivovat tenhle film,“ doufá 48letý bývalý fotbalista.

Film se natáčel v sedmi zemích Evropy a připravuje se na premiéru v kinech, která je naplánována na 3. 2. 2022.

„Ukázka hlavní postavě je vždy trochu napínavá. Je to takový okamžik pravdy. Honza byl strašně nadšený a emoce s ním cloumaly. To znamená, že jsme na dobré cestě,“ uvedl režisér Petr Větrovský z VDN Promo, která film vyrábí.

Jan Koller natáčel scény do filmu v Monaku i na tamním stadionu
Jan Koller natáčel scény do filmu v Monaku i na tamním stadionu

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud