Kouč Jihlavy dostal další pokutu. Za urážky a výhružky Vlk zaplatí 10 tisíc | iSport.cz
22. března 2019 • 14:53

Kouč Jihlavy dostal další pokutu. Za urážky a výhružky Vlk zaplatí 10 tisíc

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky
LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jihlavský trenér Petr Vlk dostal od disciplinární komise Českého svazu ledního hokeje pokutu 10.000 korun za urážky a vyhrožování čárovému rozhodčímu v úvodním zápase semifinále play off první ligy proti Kladnu.Vlk slovně útočil na rozhodčího opakovaně, pokutu za podobný přečin dostal již podruhé v sezoně. V září řešila disciplinárka jeho chování v zápase v Prostějově.

Za chování fanoušků byly potrestány i oba kluby. Jihlava dostala pokutu 15.000 korun za odpálení pyrotechniky při druhém zápase semifinále. Kladno zaplatí 5000 korun za fanoušky, kteří ve čtvrtém utkání polévali pivem kouče Vlka při ochodu ze střídačky do šaten.

Série Jihlavy a Kladna je vypjatá od prvního utkání. Aktuálně vedou Rytíři 3:1 na zápasy a dnes na ledě Dukly si mohou zajistit postup do baráže o extraligu.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud