Další potíže pro Chomutov. Klub je v insolvenci, dluží sedm milionů | iSport.cz
31. ledna 2020 • 09:24

Další potíže pro Chomutov. Klub je v insolvenci, dluží sedm milionů

Autor: e15.cz
Spříznění prodejci hokejového vybavení Sporttime a All Sports podali insolvenční návrh na prvoligový hokejový klub Piráti Chomutov.
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spříznění prodejci hokejového vybavení Sporttime a All Sports podali insolvenční návrh na prvoligový hokejový klub Piráti Chomutov. Tvrdí, že jim hokejisté dluží téměř sedm milionů korun. Krajský soud v Ústí nad Labem vyhlásil insolvenční řízení se severočeskými Piráty ve středu.Klub do minulého roku patřil do skupiny byznysmena Jaroslava Veverky. Jeho výrobce důlní techniky Noen aktuálně rovněž hledá v insolvenci cestu z dluhů.

„Věřitelé insolvenčnímu soudu navrhují, aby insolvenční soud rozhodl, že je dlužník v úpadku a prohlásí na dlužníka konkurs,“ stojí ve zveřejněném insolvenčním návrhu na Piráty, který podepsal advokát firem Sporttime a All Sports Libor Valenta.

Společnosti patří brněnským podnikatelům Dušanu a Igoru Novotným. Reality a stavebnictví Prvorepublikový palác naproti pražskému centru Quadrio změnil majitele Zmíněných sedm milionů tvoří několik pohledávek.

Další informace si přečtěte na E15.cz»  

 
Aktuální zápasy
Články odjinud