Návrat na scénu? Bednář chce pomoci Vrchlabí, přesvědčil i Hlinku | iSport.cz
17. prosince 2018 • 10:58

Návrat na scénu? Bednář chce pomoci Vrchlabí, přesvědčil i Hlinku

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté druholigového Vrchlabí by po Novém roce měli získat výrazné posily. Dres Stadionu by ve třetí nejvyšší soutěži měli obléknout zkušení útočníci Jaroslav Bednář a Jaroslav Hlinka. Dvaačtyřicetiletý Bednář letos ukončil aktivní kariéru a působí jako sportovní manažer v Hradci Králové, stejně starý Hlinka hrál naposledy za Spartu a momentálně stále čeká na případnou nabídku."S oběma zatím nejsme dohodnuti na přesném datu, kdy se připojí k našemu týmu. Předpokládám, že by se tak mohlo stát v průběhu ledna," uvedl sportovní manažer Vrchlabí Jiří Jakubec na klubovém webu.

Reálnější je momentálně start Bednáře, který ve Vrchlabí v této sezoně již několikrát byl. Stadion totiž s extraligovým Hradcem Králové spolupracuje. "Zhlédl několik našich zápasů. Úroveň a naše zázemí se mu líbilo, a tak po jednání s Alešem Cermanem (jednatel klubu) se rozhodl, že pomůže našemu týmu se splněním postupových ambicí," řekl Jakubec.

Konec! Jaroslav Bednář se loučí vyřazením v semifinále: Už se nešlo honit s mladými
Konec! Jaroslav Bednář se loučí vyřazením v semifinále: Už se nešlo honit s mladými

Bednář poté přesvědčil Hlinku, aby šel hrát s ním. "Přemluvil ho, aby na tuto misi ve Vrchlabí nebyl sám. Samozřejmě Hlinka ještě zdaleka není definitivní. Má zcela jasnou podmínku, že pokud dostane v průběhu ledna zajímavou nabídku z vyšší soutěže, tak z vrchlabské mise sejde," uvedl Jakubec.

Dres aktuálně druhého týmu tabulky druholigové skupiny Střed by v lednu měli oblékat i další dva hráči z kádru Mountfieldu - útočníci Radek Pilař a Jan Berger.

Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavbyČlánky odjinud


Články odjinud