HNUS! Slovenští chuligáni zneuctili pietní místo Pavla Demitry (†36) | iSport.cz
21. září 2011 • 23:15

HNUS! Slovenští chuligáni zneuctili pietní místo Pavla Demitry (†36)

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
23
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Slavia: Stanciu přesným centrem našel Ševčíka, ten otevřel skóre - 0:1
Trpišovský o Stanciovi: Když bude hrát takhle, je mi jedno, kolik bude mít bodů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vizitka ubohosti jednotlivců. Vedení Slovanu Bratislava takto označilo nepořádek, který způsobili fanoušci po utkání s Popradem. Někteří z nich házeli odpadky nebo rozlévali pivo na místo, kam jiní chodí zapalovat svíčky a vzpomínat na slovenskou legendu.Truchlícími po tragické nehodě letadla, při které zemřeli hokejisté Lokomotivu Jaroslavl včetně tří českých reprezentantů a slovenského hokejového hrdiny Pavla Demitry, otřásla neuvěřitelná ukázka hyenismu.

Místo u zimního stadionu Ondreje Nepely, kde se lidé stále schází a za svého zesnulého kapitána Demitru zapalují svíčky, zneuctili šílení fanoušci.

Jednoduše bordel! Plechovky, odpadky, rozlité pivo. "Fanoušci se takto zavděčili naší legendě. Ten pohled se slovy ani nedá popsat. Cítil jsem se hrozně," napsal jeden čtenář.

Vedení HC Slovan Bratislava okamžitě neuctivou scénu uklidilo. "Nepořádek způsobený několika jednotlivci je vizitkou jejich vlastní ubohosti a od takových fanoušků se distancujeme," prohlásil správce zimního stadionu.

Slovenský prezident Ivan Gašparovič kondoluje vdově Marii Demitrové
Slovenský prezident Ivan Gašparovič kondoluje vdově Marii Demitrové

Vstoupit do diskuse
23
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud