19. září 2013 • 17:58

Kováře překonali jen jednou. Omsk opět padl, nestačil na Jekatěrinburg

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Hokejisté Omsku před nástupem trenéra Miloše Říhy podlehli v Kontinentální lize na ledě Jekatěrinburgu 1:4. Avangard, který po odvolání Fina Petriho Matikainena vedl dosavadní asistent Jevgenij Kornouchov, utrpěl třetí porážku za sebou. K vítězství Jekatěrinburgu přispěl i gólman Jakub Kovář, který pochytal 26 střel.

Český brankář nestačil jen na pokus Olega Kvaši, jenž ho v 31. minutě zaskočil nahozením od modré čáry a vyrovnal na 1:1. V úvodu třetí třetiny však podruhé v zápase skóroval Fjodor Malychin a domácí přidali ještě dvě trefy. Omsk má z posledních tří duelů skóre 3:15.

Obránce Marek Trončinský se podepsal pod porážku Chanty-Mansijsku s Astanou 2:6. Po jeho faulu otevřel v páté minutě z trestného střílení skóre Dmitrij Upper. Český bek svou druhou asistencí v sezoně pomohl Jugře už jen zmírnit porážku u poslední branky zápasu.