26. listopadu 2017 • 16:48

Novotný s Radilem skórovali, slavil Spartak. Francouz vychytal výhru

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Jiří Novotný bodoval v Kontinentální hokejové lize v třetím utkání za sebou, ale byl jediným střelcem Lady Togliatti, která doma podlehla Spartaku Moskva 1:4. Poslední branku zápasu vstřelil Lukáš Radil.

Bývalý reprezentační kapitán Novotný dal třetí gól v sezoně, na počátku druhé třetiny využil přesilovku a vyrovnal. Pak už střílel branky jen Spartak, skóre uzavřel ve 44. minutě Radil. Ten se prosadil podesáté v ročníku, lepším českým střelcem v lize je jen Jiří Sekáč z Kazaně.

Magnitogorsk ukončil sérii tří porážek a zdolal Dinamo Riga 3:2. Jan Kovář přispěl k výhře Metallurgu jednou asistencí.

Po páteční vychytané nule proti moskevskému Spartaku pomohl brankář Pavel Francouz Čeljabinsku i k vítězství nad Čerepovcem. Traktor vyhrál 3:2 po nájezdech, Francouz si připsal 43 zákroků a hostům zneškodnil čtyři z pěti nájezdů.

Nedělní výsledky KHL:

Čeljabinsk - Čerepovec 3:2 po sam. nájezdech, Jekatěrinburg - Nižnij Novgorod 5:1, Magnitogorsk - Dinamo Riga 3:2 (za domácí Jan Kovář 0+1), Lada Togliatti - Spartak Moskva 1:4 (Novotný - Radil oba 1+0).