Novotný s Radilem skórovali, slavil Spartak. Francouz vychytal výhru | iSport.cz
26. listopadu 2017 • 16:48

Novotný s Radilem skórovali, slavil Spartak. Francouz vychytal výhru

Hokejisté Spartaku Moskva se radují ze vstřelené branky, úplně vpravo český útočník Lukáš Radil
Přímo z Wembley: Bezduchá mísa, nebo nová legenda? Podívejte se do útrob stadionu i na český trénink Přímo z Wembley: Bezduchá mísa, nebo nová legenda? Podívejte se do útrob stadionu i na český trénink
SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí? SE SIMONOU...: Limberského snoubenka a její barber shop. Kdo tam chodí?

Jiří Novotný bodoval v Kontinentální hokejové lize v třetím utkání za sebou, ale byl jediným střelcem Lady Togliatti, která doma podlehla Spartaku Moskva 1:4. Poslední branku zápasu vstřelil Lukáš Radil.

Bývalý reprezentační kapitán Novotný dal třetí gól v sezoně, na počátku druhé třetiny využil přesilovku a vyrovnal. Pak už střílel branky jen Spartak, skóre uzavřel ve 44. minutě Radil. Ten se prosadil podesáté v ročníku, lepším českým střelcem v lize je jen Jiří Sekáč z Kazaně.

Magnitogorsk ukončil sérii tří porážek a zdolal Dinamo Riga 3:2. Jan Kovář přispěl k výhře Metallurgu jednou asistencí.

Po páteční vychytané nule proti moskevskému Spartaku pomohl brankář Pavel Francouz Čeljabinsku i k vítězství nad Čerepovcem. Traktor vyhrál 3:2 po nájezdech, Francouz si připsal 43 zákroků a hostům zneškodnil čtyři z pěti nájezdů.

Nedělní výsledky KHL:

Čeljabinsk - Čerepovec 3:2 po sam. nájezdech, Jekatěrinburg - Nižnij Novgorod 5:1, Magnitogorsk - Dinamo Riga 3:2 (za domácí Jan Kovář 0+1), Lada Togliatti - Spartak Moskva 1:4 (Novotný - Radil oba 1+0).

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Rozpis Vstupenky Tabulka Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019.

Sportovní speciály: FORTUNA:LIGA * MS v biatlonu * MS v lyžování * Tipsport extraliga